0

Pirkėjų atsiliepimai

Paryžiaus katedra

Kaina: 7,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-26 Kristijonas

Super! 10/10


2022-08-31 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paryžiaus katedra" aprašymas

Kviečiame įsigyti ir 2020 metų šio klasikos kūrinio leidimą: Paryžiaus katedra.

Prieš du šimtus metų pasirodęs prancūzų autoriaus Viktoro Hugo romanas „Paryžiaus katedra“ narplioja sudėtingą siužetą ir skaudžias likimo temas.

Įdomus faktas, kad daug žmonių, kurie niekada nesilankė Prancūzijoje, žino apie gražiąją Paryžiaus Dievo Motinos katedrą, o šis romanas prisidėjo ne tik prie jos populiarinimo, bet ir realaus išsaugojimo. Po prancūzų revoliucijos buvo sunaikinta daugybė gotikinės architektūros šedevrų, tačiau Viktoro Hugo romanas pavertė Paryžiaus Dievo Motinos katedrą nacionaliniu simboliu, kurį tauta nusprendė išsaugoti.

Romanas – didingas epas, kuriame rasite daug XV amžiaus pradžios Paryžiaus aprašymų. Šalia – jaudinanti meilės ir likimo istorija, kurioje Dievo Motinos katedra vaidina ne paskutinį vaidmenį.

Siužetas nukelia į 1482-us metus, kuomet Prancūzijoje karaliavo Liudvikas XI. Pagrindinė veikėja – gražuolė Esmeralda, augusi kartu su čigonais. Nepaprastai daili ir jausminga mergina traukia vyrų žvilgsnius ir ją įsimyli luošas katedros kuprius Kvazimodas, katedros kunigas, kapitonas Febas ir menininkas Grenguaras. Ar bent vienas gali padovanoti meilę, kurios trokšta Esmeralda?

Viktoras Hugo romane kalba ne tik apie žmonių jausmus bei ydas, bet ir tai, kaip individo raidą paveikia religiniai bei istoriniai įvykiai. Autorius liečia kultūrines ir visuomenines temas, kurios nelaimingos meilės istorijos fone tik išryškėja.

„Paryžiaus katedra“ – vienas žymiausių rašytojo kūrinių, įkvėpęs daugelį kitų autorių bei išlaikęs laiko išbandymą. Romanas – vertinga klasika. Pagal jį buvo sukurta ne viena opera, pastatyti spektakliai, miuziklai, baleto pasirodymai. Kūrinys taip pat sulaukė daugybės ekranizacijų, o kiekviena jų atgaivina norą dar kartą perskaityti šią nepamirštamą knygą.

Victor Hugo (1802-1885) – žymus prancūzų rašytojas, aktyviai įsitraukęs į visuomeninę veiklą. Jis rašė ne tik knygas, bet ir įvairius straipsnius, kuriuose išdėstydavo savo nuomonę apie aktualijas. Galima sakyti, kad autorius buvo savo laikų nuomonės formuotojas.

Šis romanas vertas kiekvieno literatūros gurmano lentynos, todėl kviečiame jį įsigyti internetu. Pirkti online verta visada. Mes siūlome greitą pristatymą ir geras kainas, o dar smagiau, kad akcijų ir išpardavimų metu knygų galite įsigyti dar pigiau. Rinkitės atsiliepimuose bei apžvalgose puikiai įvertintą literatūrą arba atsižvelkite į mūsų paruoštą santrauką, kurioje įtraukėme trumpą aprašymą, įkėlėme ištraukų, nurodėme puslapių skaičių ir kitą svarbią informaciją.


  • Pavadinimas originalo kalba: Notre-Dame de Paris
  • Autorius: Viktoras Hugo (Victor Hugo)
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 535
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-09-267-1
  • Vertėjas: Julija Maceinienė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-26

Super! 10/10

2021-09-19

Nuostabi knyga, nuoširdžiai rekomenduoju

2021-09-14

Knygos siužetas nukelia į senąją Prancūziją, joje aprašoma ne viena to meto architektūrinio paveldo dalis. Kas leidžia bent įsivaizduoti kaip tais laikais atrodė architektūrą, kadangi kiek vėliau daug kas buvo sunaikinta.. Realios kultūrinės vertės turinti knyga, man labai patiko, rekomenduoju

2021-08-26

knyga labai sava, nors imk ir prie širdies dėk, ačiū

2015-12-01

pirmus 200 psl reikalingos žinios apie Paryžiaus architektūrą o po to tik veiksmas

2010-11-12

pradžioje tikrai reikia kantrybės..Bet isorija verta toos kantrybės.Mūsų laikų autoriai taip neberašo\r\n

2010-11-07

galite man paaiskinti kaip suprasti 200psl pirmu apie ka ten raso?

2010-10-11

Puikus romanas!

2010-01-19

;*

2009-11-25

Nemirštanti klasika.

2008-08-08

Skaiciau knyga nuo puses, kur prasideda veiksmas, nes katedros aprasymas man truputi buvo nuobodus....bet istorija nepakartojama, laabai idomi!

Parašykite atsiliepimą apie "Paryžiaus katedra"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Paryžiaus katedra", Viktoras Hugo (Victor Hugo). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Viktoras Hugo (Victor Hugo) su knyga "Paryžiaus katedra" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Paryžiaus katedra" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktoras Hugo (Victor Hugo). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Paryžiaus katedra" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paryžiaus katedra" perkama kartu