0

Penki depresijos gydymo raktai

  • Nuolaida knygai -34%
Internetu: 13,99 €
Knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Penki depresijos gydymo raktai

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 464
  • ISBN ar kodas: 9785415024636

2020-07-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Depresijai būdingas vadinamasis „užburtas ratas“, kai prarandate norą veikti. Kai nesistengiate išsiveržti iš gniuždančios būsenos, mažiau laiko praleidžiate su mylimais žmonėmis, vangiai sprendžiate problemas, todėl prarandate viltį sulaukti geresnės ateities. Beviltiškumas maitina depresiją ir tempia žemyn. Išeitis iš depresijos yra vadinamasis „pozityvus ciklas“, kuris susidaro, kai atrandate viltį. Jis keičia žmogaus požiūrį ir veiksmus. Žengus kelis pozityvius žingsnius, nuotaika gerėja ir pradeda veržtis energija.

Amerikiečių psichiatras Jesse H. Wrightas ir psichologė Monica Ramirez Basco knygoje "Penki depresijos gydymo raktai" aprašo veiksmingą penkių žingsnių programą, padėsiančią įveikti depresiją. Žingsnis po žingsnio sekdami knygoje dalijamais patarimais, susikursite išgijimo planą, kuris leis išsivaduoti iš ligos gniaužtų ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.
Kad ir kurį raktą pasirinktumėte: kognityvinę elgesio terapiją, antidepresantų vartojimą ar gydymą natūraliais preparatais, tvirtesnių santykių kūrimą, dvasinį augimą ar šių metodų derinį, asmeninis išgijimo planas padės surasti kelią į individualų depresijos gydymą.

Knyga "Penki depresijos gydymo raktai" paįvairinta autentiškais pokalbiais, vertingais pratimais ir strategijomis, kurie įkvėps ryžto ir stiprybės imtis veiksmų ir spręsti jus kamuojančias problemas.

Iš anglų kalbos vertė Edita Rimavičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu