0

Penki depresijos gydymo raktai

  • Nuolaida knygai -48%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 10.00 € (48%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Penki depresijos gydymo raktai

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • ISBN ar kodas: 9785415024636

2020-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Penki depresijos gydymo raktai" aprašymas

Depresijai būdingas vadinamasis „užburtas ratas“, kai prarandate norą veikti. Kai nesistengiate išsiveržti iš gniuždančios būsenos, mažiau laiko praleidžiate su mylimais žmonėmis, vangiai sprendžiate problemas, todėl prarandate viltį sulaukti geresnės ateities. Beviltiškumas maitina depresiją ir tempia žemyn. Išeitis iš depresijos yra vadinamasis „pozityvus ciklas“, kuris susidaro, kai atrandate viltį. Jis keičia žmogaus požiūrį ir veiksmus. Žengus kelis pozityvius žingsnius, nuotaika gerėja ir pradeda veržtis energija.

Amerikiečių psichiatras Jesse H. Wrightas ir psichologė Monica Ramirez Basco knygoje "Penki depresijos gydymo raktai" aprašo veiksmingą penkių žingsnių programą, padėsiančią įveikti depresiją. Žingsnis po žingsnio sekdami knygoje dalijamais patarimais, susikursite išgijimo planą, kuris leis išsivaduoti iš ligos gniaužtų ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.
Kad ir kurį raktą pasirinktumėte: kognityvinę elgesio terapiją, antidepresantų vartojimą ar gydymą natūraliais preparatais, tvirtesnių santykių kūrimą, dvasinį augimą ar šių metodų derinį, asmeninis išgijimo planas padės surasti kelią į individualų depresijos gydymą.

Knyga "Penki depresijos gydymo raktai" paįvairinta autentiškais pokalbiais, vertingais pratimais ir strategijomis, kurie įkvėps ryžto ir stiprybės imtis veiksmų ir spręsti jus kamuojančias problemas.

Iš anglų kalbos vertė Edita Rimavičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Penki depresijos gydymo raktai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nerimo, streso ir pykčio valdymas

Jesse H. Wright, Monica Ramirez Basco parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Penki depresijos gydymo raktai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Penki depresijos gydymo raktai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Penki depresijos gydymo raktai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Penki depresijos gydymo raktai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jesse H. Wright, Monica Ramirez Basco tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Penki depresijos gydymo raktai" perkama kartu