TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Plotinas

Kaina: 22,79 €
Kaina su kodu: 15,95 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 22.788 InStock
Į krepšelį

Knygos "Plotinas" aprašymas

Šis Philosophica tomas - įvadų į Plotino filosofiją diptichas. Pirmoji jo dalis - vieno iš geriausių platonizmo tradicijos žinovu, ilgamečio Fribourgo universiteto profesoriaus Dominico O'Mearos Įvadas Į Plotino Eneadas.

D. O’Meara Plotino mintis analizuoja filosofiškai įžvalgiai ir filologiškai bei istoriškai tiksliai, žingsnis po žingsnio vesdamas skaitytoją Plotino mąstymo keliais. Šis Įvadas - puiki galimybė atrasti Plotino filosofiją arba atnaujinti jos pažinti.

Antroji tomo dalis - Plotino mokinio ir jo raštų leidėjo Porfirijo parašytas Plotino gyvenimas, sumanytas kaip įvadas į jo parengtą tritomį Plotino kūrinių leidimą. Tai autentiškas artimiausio Plotino rato žmogaus liudijimas apie istorines ir dvasines jo gyvenimo aplinkybes.

Philosophica - didžiųjų filosofijos tekstų ir jų studijų serija, kurią rengia įvairioms akademinėms Lietuvos ir užsienio institucijoms priklausantys klasikinės filosofijos specialistai.


  • Autorius: Dominic O'Meara Porfirijas
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 244
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986343547

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Plotinas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Dominic O'Meara Porfirijas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Plotinas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Plotinas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Plotinas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Plotinas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dominic O'Meara Porfirijas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Plotinas" perkama kartu