0
Kaina internetu: 18,99 €
Kaina knygyne: 19,69 €*
Sutaupote: 0.70 € (4%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Plotinas

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 244
  • ISBN ar kodas: 9789986343547

2020-11-30 18.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Plotinas" aprašymas

Šis Philosophica tomas - įvadų į Plotino filosofiją diptichas. Pirmoji jo dalis - vieno iš geriausių platonizmo tradicijos žinovu, ilgamečio Fribourgo universiteto profesoriaus Dominico O'Mearos Įvadas Į Plotino Eneadas.

D. O’Meara Plotino mintis analizuoja filosofiškai įžvalgiai ir filologiškai bei istoriškai tiksliai, žingsnis po žingsnio vesdamas skaitytoją Plotino mąstymo keliais. Šis Įvadas - puiki galimybė atrasti Plotino filosofiją arba atnaujinti jos pažinti.

Antroji tomo dalis - Plotino mokinio ir jo raštų leidėjo Porfirijo parašytas Plotino gyvenimas, sumanytas kaip įvadas į jo parengtą tritomį Plotino kūrinių leidimą. Tai autentiškas artimiausio Plotino rato žmogaus liudijimas apie istorines ir dvasines jo gyvenimo aplinkybes.

Philosophica - didžiųjų filosofijos tekstų ir jų studijų serija, kurią rengia įvairioms akademinėms Lietuvos ir užsienio institucijoms priklausantys klasikinės filosofijos specialistai.

Parašykite atsiliepimą apie "Plotinas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Dominic O'Meara Porfirijas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Plotinas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Plotinas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Plotinas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Plotinas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dominic O'Meara Porfirijas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Plotinas" perkama kartu