0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Puikus vadovas. Žlugęs vadovas. Kaip siekiant kompanijos suklestėjimo išvengti neigiamo permainų poveikio

  • Nuolaida knygai -21%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 19,99 €
Kaina knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Puikus vadovas. Žlugęs vadovas. Kaip siekiant kompanijos suklestėjimo išvengti neigiamo permainų poveikio


2021-04-30 19.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Puikus vadovas. Žlugęs vadovas. Kaip siekiant kompanijos suklestėjimo išvengti neigiamo permainų poveikio" aprašymas

"Kiekvienas vadovas nori tapti puikiu vadovu. Tačiau, norint tapti puikiu, reikia padaryti kažką nepaprasta, neįprasta, tai kas kitiems nepavyksta. Ir tada susiduriama su rizika, kad šis išūkis gali būti ne jo jėgoms, kad jis gali vadovą sužlugdyti.
Knygoje aprašytos problemos iki skausmo pažįstamos kiekvienam iš vadovų: kokybiškų ir savalaikių paslaugų poreikis didžiulis, pajėgumai atrodo dideli, pardavimas organizuojamas geriau nei vyksta pats paslaugų/produktų teikimas,vėluoja nemaza dalis užsakymų, darbuotoju kaita per didelė, diegiam įvairius (ISO 9001 ir pan) standartus, perprojektuojam organizacines struktūras, bandom išgryninti funkcijų pasidalinimą, naudoti komandinį darbą daugeliui skirtingų projektų, darbuotojai dirba ne mažiau 8 valandų per dieną, tačiau pagal gaunamą rezultatą išaiškėja, kad dirbama tik 40% pajėgumu, o likę 60% issvaistomi ne taip, ne ten ir ne tam kam reikia.Kaip suvienyti “gentis”, kaip apjungti įmonę po vieną vėliavą, kaip sutelkti visus vieningam žygiui – užkariauti klientų pasitikėjimą ir širdis? Štai kur tikrasis iššūkis."


  • Autorius: Ray Immelman
  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 430
  • Formatas: kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955968214

Parašykite atsiliepimą apie "Puikus vadovas. Žlugęs vadovas. Kaip siekiant kompanijos suklestėjimo išvengti neigiamo permainų poveikio"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Puikus vadovas. Žlugęs vadovas. Kaip siekiant kompanijos suklestėjimo išvengti neigiamo permainų poveikio, kurią skaitytojams dovanoja Ray Immelman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ray Immelman su knyga Puikus vadovas. Žlugęs vadovas. Kaip siekiant kompanijos suklestėjimo išvengti neigiamo permainų poveikio jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Puikus vadovas. Žlugęs vadovas. Kaip siekiant kompanijos suklestėjimo išvengti neigiamo permainų poveikio patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ray Immelman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Puikus vadovas. Žlugęs vadovas. Kaip siekiant kompanijos suklestėjimo išvengti neigiamo permainų poveikio palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Puikus vadovas. Žlugęs vadovas. Kaip siekiant kompanijos suklestėjimo išvengti neigiamo permainų poveikio" perkama kartu