0

Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją

Internetu: 12,99 €
Knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786090136904

12.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Kūrybiškumo ir pokyčių ekspertas Ken Robinson drauge su rašytoju Lou Aronica knygoje „Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją“ analizuoja vieną svarbiausių temų žmogaus gyvenime – kaip rasti savo kelią?

Būti savo stichijoje reiškia, kad suradote tašką, kuriame susijungė jūsų natūralus talentas ir aistra. Kai žmogus atranda savo stichiją, jis jaučia visišką pilnatvę, įkvėpimą ir gebėjimą pasiekti aukščiausių tikslų. Ken Robnson su humoru ir kartais su ironija pasakoja apie tas sąlygas, kurios padeda mums rasti savo stichiją, ir apie tas, kurios tokią galimybę atima.

Autorius knygoje„Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją“ remiasi realių ir žinomų žmonių istorijomis. Buvęs grupės „The Beatles“ narys Paul McCartney, „Simpsonų“ serialo kūrėjas Matt Groening, aktorė Meg Ryan, rašytoja Arianna Huffington, fizikas Richard Feyman ir kiti – nuo verslo lyderių iki atletų – knygoje tampa pavyzdžiais, įrodančiais, kad nei profesija, nei amžius nėra kliūtis ieškoti savojo kelio. Tai, ką pasakoja autorius, yra puiki strategija, galinti pakeisti šiuolaikinį švietimą, verslą bei sėkmės suvokimą.

Intelekto galimybės, vaizduotės ir kūrybiškumo galia ir atsidavimas – svarbiausi elementai, siekiant rasti savo kelią. O vėliau padėti tai padaryti kitiems. Knyga „Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją“ pabrėžia būtinybę galvoti kitaip ir lavinti savo kūrybiškumą.

„K. Robinsonas, žinomas inovacijų, žmogiškųjų išteklių ir kūrybiškumo lavinimo srityse, imasi užduoties padėti atskleisti ir vystyti individualius talentus bei aistras, kurie veda į sėkmę. Motyvuojanti ir įtikinanti, smagi ir įkvepianti knyga patiks plačiai auditorijai.“
Publishers Weekly

„Knyga, kuri apšviečia ir pakylėja visų ją skaitančių protus ir širdis.“
Susan Jeffers, knygos „Bijok, bet vis tiek daryk“ autorė

Ken Robinson – kilęs iš Didžiosios Britanijos. Šiuo metu Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis kūrybiškumo, inovacijų, švietimo ekspertas pasaulyje žinomas kaip lyderis, kalbantis ir rašantis kūrybiškumo temomis. Jo 2006 metų TED kalba surinko per 37 milijonus peržiūrų ir yra žiūrimiausia kalba TED istorijoje. 2011 metais žurnalo Fast Company elitinių mąstytojų apie kūrybiškumą ir inovacijas sąraše jis pateko į geriausiųjų penkiasdešimtuką.

Lou Aronica – amerikiečių rašytojas, išleidęs ir keletą grožinės literatūros knygų. Prieš tapdamas rašytoju dirbo leidybos srityje, šiuo metu taip pat dirba nepriklausomoje leidykloje The Story Plant. Gyvena Konektikute su žmona ir keturiais vaikais.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu