0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šnekėjimo rėvos. Pamąstymai ir pokalbiai apie kūrybingumą

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,89 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 2.10 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Šnekėjimo rėvos. Pamąstymai ir pokalbiai apie kūrybingumą


2021-08-31 17.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šnekėjimo rėvos. Pamąstymai ir pokalbiai apie kūrybingumą" aprašymas

„Šnekėjimo rėvos. Pamąstymai ir pokalbiai apie kūrybingumą“ - tai pirmoji Tomo Kačerausko eseistikos knyga. Apmąstydamas aktualijas autorius ieško sąsajų su pamatinėmis filosofijos problemomis, kurios „išbandomos“ kasdienybės žaizdre. Taigi tai galima pavadinti filosofine eseistika arba kasdienybės filosofija. Pirmojoje dalyje (Monologai) sudėti tekstai, paskelbti spaudoje, įskaitant internetinius portalus. Čia yra ir niekur neskelbtų tekstų. Antrojoje dalyje (Dialogai) – interviu ir pokalbiai televizijoje. Trečiojoje dalyje (Polilogai) – pokalbiai su žinomais pašnekovais televizijoje ir radijuje. Visas dalis vienija kūrybingumo tema.

Knyga „Šnekėjimo rėvos. Pamąstymai ir pokalbiai apie kūrybingumą“ papildyta autoriaus nuotraukomis.Parašykite atsiliepimą apie "Šnekėjimo rėvos. Pamąstymai ir pokalbiai apie kūrybingumą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šnekėjimo rėvos. Pamąstymai ir pokalbiai apie kūrybingumą, kurią skaitytojams dovanoja Tomas Kačerauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tomas Kačerauskas su knyga Šnekėjimo rėvos. Pamąstymai ir pokalbiai apie kūrybingumą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šnekėjimo rėvos. Pamąstymai ir pokalbiai apie kūrybingumą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Kačerauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šnekėjimo rėvos. Pamąstymai ir pokalbiai apie kūrybingumą palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šnekėjimo rėvos. Pamąstymai ir pokalbiai apie kūrybingumą" perkama kartu