-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Sparnuotosios Vilkės skrydis. Šamanės ir jos mokinės energijų žaismas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 2.69 SoldOut

Knygos "Sparnuotosios Vilkės skrydis. Šamanės ir jos mokinės energijų žaismas" aprašymas

Ši knyga "Sparnuotosios Vilkės skrydis. Šamanės ir jos mokinės energijų žaismas" - “Moters tarp vėjų” tęsinys.

Heather Hughes-Calero, dar žinoma šamaniškuoju Sparnuotosios Vilkės vardu, pasakoja apie tolesnį asmenybės pokyčių kelią, kuriuo ją veda šamanė Alana. Alanos pasaulis, mąstant tradiciškai, atrodo keistas, paslaptingas, baugus ir valdomas visiškai kitokių dėsnių, todėl elgtis jame reikia atitinkamai: atsargiai, išmintingai, kartais nelogiškai ir pamiršus civilizacijos peršamas taisykles.

O atpildas, nuėjusiems tuo keliu iki galo, yra asmeninė laisvė, ramybė ir džiaugsmas, būdingas žmonėms, atskleidusiems savo žmogiškąsias galimybes.


Vertė R. Banienė

  • Autorius: Heather Hughes-Calero
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-599-03-0

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sparnuotosios Vilkės skrydis. Šamanės ir jos mokinės energijų žaismas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Heather Hughes-Calero pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sparnuotosios Vilkės skrydis. Šamanės ir jos mokinės energijų žaismas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sparnuotosios Vilkės skrydis. Šamanės ir jos mokinės energijų žaismas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sparnuotosios Vilkės skrydis. Šamanės ir jos mokinės energijų žaismas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sparnuotosios Vilkės skrydis. Šamanės ir jos mokinės energijų žaismas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Heather Hughes-Calero tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sparnuotosios Vilkės skrydis. Šamanės ir jos mokinės energijų žaismas" perkama kartu