⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tadukas, Tadas ir svajonių paukštė

Kaina: 14,39 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 14.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tadukas, Tadas ir svajonių paukštė" aprašymas

„Ten mėlynoji paukštė! Ji yra, bet jos nematai. Aš sapnavau tokią paukštę. Ji suplasnojo, ištrūko man iš rankų, paskui apsuko ratą virš Lebiodkos ir pradingo. Bet aš ją surasiu!

– Tikrai?

– Tikrai! Tegul net visą gyvenimą ieškosiu, bet rasiu.“

Taip tarė mažasis Tadas, susižavėjęs paukščiais ir nuolat stebinčiu gamtos pasauliu. Ar jam pavyks? Ar dar rūpės sena svajonė, kai iš Taduko virs suaugusiu vyru, kurį šiandien pažįstame kaip vieną iškiliausių Lietuvos gamtininkų – Tadą Ivanauską?

Jaukus garsaus vaikų rašytojo gamtininko Selemono Paltanavičiaus pasakojimas nukels į XIX a. pabaigą bei XX a. ir supažindins su Tadu Ivanausku. Tai puikus pažintinis pasakojimas ne tik vaikams, bet ir visai šeimai, ieškančiai turiningo laisvalaikio su įtraukiančia ir kupina įdomių žinių apie Lietuvos istoriją knyga.

„Tadukas, Tadas ir svajonių paukštė“:

    • Patrauklus, beletrizuotas pasakojimas supažindina vaikus su iškilia Lietuvos istorijos asmenybe – gamtininku Tadu Ivanausku.

    • Skatina siekti svajonių ir niekada nenuleisti rankų.

    • Parodo, kad kartais vaikystėje gimę pomėgiai ir svajonės tampa ateities keliu, vedančiu į didelius ir reikšmingus darbus.

    • Padeda geriau suprasti Lietuvos istoriją.

    • Knygą sukūrė garsus gamtininkas ir rašytojas Selemonas Paltanavičius, o Agnė Nananai švelniai ir žavingai iliustravo.

Selemonas Paltanavičius – garsus Lietuvos gamtininkas, fotografas, laidų vedėjas ir rašytojas, per savo karjerą parašęs apie 100 knygų: pasakų bei pažintinių istorijų. Už savo kūrybą gavęs gausybę įvairių apdovanojimų, tarp jų ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skiriamą Vaikų literatūros premiją.

Agnė Nananai – knygų iliustruotoja, papuošusi nuostabiomis iliustracijomis ne tik šią, bet ir daugybę kitų knygų: Mariaus Marcinkevičiaus „Kaip pelėdžiukas iš namų pabėgo“, Evelinos Daciūtės „Paslapčiausia paslaptis“, „Ševeliūra“ , Justino Marcinkevičiaus „Vaikų žemė“ ir daug kitų.

Knyga parengta bendradarbiaujant su Kauno rajono muziejumi.

Knyga „Tadukas, Tadas ir svajonių paukštė“ skirta vaikams nuo 6 metų.


  • Autorius: Selemonas Paltanavičius
  • Iliustratorius: Agnė Nananai
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • Formatas: 20x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090156377

Parašykite atsiliepimą apie "Tadukas, Tadas ir svajonių paukštė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tadukas, Tadas ir svajonių paukštė", kurį pristato Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų "Tadukas, Tadas ir svajonių paukštė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tadukas, Tadas ir svajonių paukštė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tadukas, Tadas ir svajonių paukštė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tadukas, Tadas ir svajonių paukštė" perkama kartu