0

Teta gydymas. Ligos ir sutrikimai nuo A iki Ž

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (36%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Teta gydymas. Ligos ir sutrikimai nuo A iki Ž

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 568
  • ISBN ar kodas: 9786094690273

2020-09-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Teta gydymas. Ligos ir sutrikimai nuo A iki Ž" aprašymas

Viana Stibal, Teta gydymo metodo pradininkė, šį nuostabų gydymo metodą pristatė pasauliui savo knygose "Teta gydymas" ir "Teta gydymas pažengusiesiems", kurios yra išleistos ir lietuvių kalba.Ši išsami knyga "Teta gydymas. Ligos ir sutrikimai nuo A iki Ž" - apie tai, kaip intuityviai paleisti ligas, yra knygų "Teta gydymas" ir "Teta gydymas pažengusiesiems" tęsinys. Pirmose dviejose savo knygose Viana Stibal pristatė pasauliui nuostabų ir veiksmingą intuityvaus gydymo metodą, kurį pavadino Teta gydymu. Trečioji knyga "Teta gydymas. Ligos ir sutrikimai" yra puikus žinynas, skirtas visiems, kurie jau yra susipažinę su gydymo metodais ir procesais, aprašytais pirmose dviejose knygose. Remdamasi savo asmenine patirtimi, kurią sukaupė atlikusi daugiau nei 47 tūkstančiai gydymo seansų, Viana į šią knygą sudėjo visas programas, įsitikinimus, intuityvias įžvalgas bei priemones, mitybos papildus bei kitus patarimus, naudingus tam tikroms ligoms ir sutrikimams gydyti. Ligų išdėstymas abėcėlės tvarka padeda greitai rasti reikiamą informaciją.

Daugėjant mokslinių įrodymų, kad negatyvios emocijos sukelia ligas, ir augant suvokimui, kad emocijos ir mintys daro tiesioginį poveikį fiziniam kūnui, vis daugiau žmonių supranta, jog tiesiausias kelias į optimalią sveikatą yra vidiniai pokyčiai - savo minčių, įsitikinimų, emocinių reakcijų keitimas. Knyga "Teta gydymas. Ligos ir sutrikimai" yra vertingas indėlis, padedantis skleisti pasaulyje šį naują požiūrį į gydymą ir suteikiantis galimybę kiekvienam žmogui patirti savo gyvenime stebuklą.


Iš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė


Visos Viannos Stibal knygos:

"Septyni būties planai. Teta gydymo metodo filosofija"

"Teta gydymas pažengusiems"

"Teta gydymas"

Parašykite atsiliepimą apie "Teta gydymas. Ligos ir sutrikimai nuo A iki Ž"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Vianna Stibal parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Teta gydymas. Ligos ir sutrikimai nuo A iki Ž, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Teta gydymas. Ligos ir sutrikimai nuo A iki Ž aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Teta gydymas. Ligos ir sutrikimai nuo A iki Ž už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Teta gydymas. Ligos ir sutrikimai nuo A iki Ž? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vianna Stibal tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Teta gydymas. Ligos ir sutrikimai nuo A iki Ž" perkama kartu