0

Toyota pagal Toyotą

  • Nuolaida knygai -37%
Internetu: 12,19 €
Knygyne: 19,29 €*
Sutaupote: 7.10 € (37%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Toyota pagal Toyotą

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x23, kieti viiršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9785415024179

2020-07-31 12.19 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygos "Toyota pagal Toyotą" autoriai - buvę „Toyota“ organizacijos darbuotojai ir vadovai, kai kurie tiesiogiai dirbę su legendiniu Taiichi Ohno – dalijasi per daugiau nei šimtmetį sukaupta unikalia patirtimi, pasakoja apie Lean metodologijų ir principų paskirtį bei tikslus, pateikia retai kur sutinkamų įžvalgų apie „Toyota“ gamybos sistemą (TPS) ir Lean principų taikymą pardavimų, mokymų, logistikos, gamybos ir žmogiškųjų išteklių padaliniuose.Knyga "Toyota pagal Toyotą" iliustruojama pasakojimais iš „Toyota“ atstovybių visame pasaulyje, įskaitant JAV, Braziliją, Venesuelą, Europą ir Japoniją.


"Didinti veiklos efektyvumą šiandien kaip niekada yra aktualu, ir Lean sistema padeda tai pasiekti. Norint sėkmingai ją diegti, vien žinoti Lean principus nepakanka – šiame procese ypatingai svarbus paties vadovo tobulėjimas ir dėmesys kasdieniam elgesiui. Tai – sunkus kelias, tačiau vadovui gali padėti mokymasis iš geriausių praktikų ar pavyzdžių. Būtent tokia ir yra ši knyga: joje savo patirtimi dalinasi pripažinti Lean ekspertai, o jų pateikiami praktiniai Lean sistemos taikymo pavyzdžiai nušviečia ją įvairesnėmis spalvomis. Tai puiki galimybė Lietuvos skaitytojams susipažinti su gerosiomis procesų valdymo praktikomis jau ir gimtąja kalba."

Algimantas Markauskas, „Thermo Fisher Scientific Baltics“ generalinis direktorius, Baltijos regiono viceprezidentas, Lietuvos Metų CEO 2015


"Daugiau nei 10 metų mūsų darbuotojai, taikydami „Toyota“ gamybos sistemos principus, didina įmonės konkurencingumą ir tiekia aukštos pridėtinės vertės produktus bei paslaugas. Tačiau kol atskiri TPS įrankiai ir metodai mums tapo prasminga visuma, teko nueiti ilgą kelią. Ši patyrusių „Toyota“ lyderių parašyta ir realiais pavyzdžiais iliustruota knyga ne tik padės dar geriau suvokti „įrankių ir principų prasmę“, bet ir paskatins siekti, kad nuolatinio tobulėjimo kultūra taptų įmonės filosofija."


Raimundas Petrauskas, „Schmitz Cargobull Baltic“ generalinis direktorius, Lietuvos Metų CEO 2014


„Mars Lietuva“ buvo viena pirmųjų įmonių Lietuvoje, pradėjusių diegti Lean sistemą. Greitai paaiškėjo, kad tai puikus būdas nuolat tobulinti procesus ir mažinti nuostolius, o jį taikyti gali ir didelės, ir mažos įmonės. Tačiau norint, kad šis metodas veiktų, Lean įrankiais turi naudotis visi įmonės darbuotojai, pradedant nuo savo pavyzdžiu ir įsitraukimu uždegančių aukščiausio lygio vadovų. Lean procesų diegimas nėra vienkartinis projektas su fiksuota pradžia ir pabaiga, nei papildomas darbas, atsiradus laisvesnei minutei. Tai mąstymo ir veiklos būdas, kuris knygoje iliustruojamas „Toyota“ pavyzdžiais."


Aušra Žemaitienė, „Mars Lietuva“ generalinė direktorė


Iš anglų kalbos vertė Lina Krutulytė-Kriščiūnė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu