0

Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar

Internetu: 13,79 €
Knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 3.20 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar

  • Leidėjas: Abigailė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786098153071

2020-06-30 13.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Ką reiškia
...būti labai žmogiškam
...tapti giliai dvasingam
...rasti gilų ir autentišką pasitenkinimą

Kaip ir dauguma skaitytojų, Ann Voskamp trokšta gerai nugyventi savo vienintelį gyvenimą. Čia nepadės vienkartinės patirtys, kad ir kokios egzotiškos jos būtų.

„Kaip rasti džiaugsmą, kai esu genama terminų, slegiama skolų, varginama kasdienių pareigų ir įtampų tarpusavio santykiuose? Kaip turėtų atrodyti dėkingumo pilnas gyvenimas, jei mano dienos yra sunkios, ilgos ir kartais tam¬sios? Ką Dievas dovanoja man čia ir dabar?" - klausė savęs Ann Voskamp.

„Visas tūkstantis dovanų" yra praktiška knyga apie tai, kaip gyventi džiaugsmo pilną gyvenimą. Ji kviečia pabusti ir pamatyti kasdienę Dievo malonę. Dėkodama už gyvenimą, kurį jau turi, Ann Voskamp atrado gyvenimą, kurio norėjo. Stebėdami, kaip Ann aprašo savo ūkį, motinystę ir kūrybą, registruodama kasdienes dovanas, ir jūs išmoksite šios perkeičiančios dvasinės praktikos. Išmoksite žiūrėti į gyvenimą dėkingumo akimis, gyventi taip, kad nebijotumėte mirties, ir pasilikti Dievo akivaizdoje, kad širdis galėtų atrasti gilų ir išliekantį pasitenkinimą.

Knyga „Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar" išsilaikė New York Times bestselerių sąraše ilgiau nei ištisus metus.

„Ann Voskamp gebėjimas naudoti žodį ir švelniai liesti širdis yra su niekuo nepalyginamas. Gyvenimo smūgiai verčia mus ieškoti būdo ištrūkti. Ann sugeba lyg praverti užuolaidą ir įleisti šviesos spindulį - pakankamai, kad iš kambario dingtų šešėliai ir atsirastų viltis."
Max Lucado, knygos "tu esi ypatingas" autorius

Iš anglų kalbos vertė Elena Kaminskienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu