0

Pirkėjų atsiliepimai

Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 4,00 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar" aprašymas

Ką reiškia
...būti labai žmogiškam
...tapti giliai dvasingam
...rasti gilų ir autentišką pasitenkinimą

Kaip ir dauguma skaitytojų, Ann Voskamp trokšta gerai nugyventi savo vienintelį gyvenimą. Čia nepadės vienkartinės patirtys, kad ir kokios egzotiškos jos būtų.

„Kaip rasti džiaugsmą, kai esu genama terminų, slegiama skolų, varginama kasdienių pareigų ir įtampų tarpusavio santykiuose? Kaip turėtų atrodyti dėkingumo pilnas gyvenimas, jei mano dienos yra sunkios, ilgos ir kartais tam¬sios? Ką Dievas dovanoja man čia ir dabar?" - klausė savęs Ann Voskamp.

„Visas tūkstantis dovanų" yra praktiška knyga apie tai, kaip gyventi džiaugsmo pilną gyvenimą. Ji kviečia pabusti ir pamatyti kasdienę Dievo malonę. Dėkodama už gyvenimą, kurį jau turi, Ann Voskamp atrado gyvenimą, kurio norėjo. Stebėdami, kaip Ann aprašo savo ūkį, motinystę ir kūrybą, registruodama kasdienes dovanas, ir jūs išmoksite šios perkeičiančios dvasinės praktikos. Išmoksite žiūrėti į gyvenimą dėkingumo akimis, gyventi taip, kad nebijotumėte mirties, ir pasilikti Dievo akivaizdoje, kad širdis galėtų atrasti gilų ir išliekantį pasitenkinimą.

Knyga „Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar" išsilaikė New York Times bestselerių sąraše ilgiau nei ištisus metus.

„Ann Voskamp gebėjimas naudoti žodį ir švelniai liesti širdis yra su niekuo nepalyginamas. Gyvenimo smūgiai verčia mus ieškoti būdo ištrūkti. Ann sugeba lyg praverti užuolaidą ir įleisti šviesos spindulį - pakankamai, kad iš kambario dingtų šešėliai ir atsirastų viltis."
Max Lucado, knygos "tu esi ypatingas" autorius

Iš anglų kalbos vertė Elena Kaminskienė


  • Autorius: Ann Voskamp
  • Leidėjas: Abigailė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098153071

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Ann Voskamp pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ann Voskamp tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar" perkama kartu