⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip išsaugoti jaunesnę odą (knyga su defektais)

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-07-07 Roma

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 2.99 SoldOut

Knygos "Kaip išsaugoti jaunesnę odą (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knyga „Kaip išsaugoti jaunesnę odą“ - revoliucingas skaisčios odos išsaugojimo metodas. Vadovaudamiesi dr. Haroldo Lancerio metodu pagerinsite odos spalvą, faktūrą, elastingumą, tvirtumą bei drėkinimą.

Pastaruoju metu tiek dėmesio skiriama raukšlių stingdymo procedūroms, raukšlių užpildams bei lazeriams, kad niekas jau beveik nesvarsto, kokius stebuklus gali padaryti paprasta kokybiška odos priežiūra.

Knygoje pateikiama trijų pakopų programa iš esmės pakeičia tai, kaip jūsų oda funkcionuoja. Ar jums dar nėra dvidešimt penkerių, ar jau žymiai daugiau, ši programa ne tik padės kovoti su senėjimu, bet ir gelbės nuo inkštirų, rožinės, suintensyvėjusios pigmentacijos ir kone kiekvienos kitos odos bėdos.

Vadovaudamiesi Lancerio metodu pagerinsite odos spalvą, faktūrą, elastingumą, tvirtumą bei drėkinimą. Ir padaryti tai galėsite namie, neskirdami tam nė dešimties minučių per dieną.

Dr. Lanceris duos jums žemėlapį, kuriuo galėsite naudotis skindamiesi kelią per prieštaringų nuomonių brūzgyną. Išmoksite nepasiklysti klaidingos informacijos labirinte, sužinosite apie tikrai veikiančius produktus, celiulitą, dėmes, randus, apgamus, retėjančius plaukus, lūžinėjančius nagus bei kitas senėjimo negandas ir čia pat negaišdami laiko jas įveiksite.

Lancerio metodas padės jums nušvisti nuo galvos iki kojų pradedant nuo veido, kaklo, iškirptės srities ir baigiant subliūškusiomis sausomis rankomis, pėdomis, alkūnėmis bei keliais.

Knygoje „Kaip išsaugoti jaunesnę odą“ taip pat aptariama:

• Kaip veikia natūralus odos atsinaujinimo procesas.
• Kaip taikyti Lancerio kovos su senėjimu metodą.
• Kaip prižiūrėti jautrią, į aknę ar rožinę linkusią odą.
• Kokias konkrečias priemones odos priežiūrai rinktis.

Haroldas A. Lanceris – daktaras, Amerikos dermatologų akademijos narys, ekspertas, kuriam žinomiausi Holivudo žmonės – Oprah Winfrey, Victoria Beckham, Kim Kardashian – patiki savo veidus, kad juos išsaugotų ir pagražintų. Dr. Lancerio metodas ir priemonės per pastaruosius dvidešimt penkerius metus tapo patikimu vedliu efektyvaus atjauninimo srityje. Jo klientai atskrenda iš viso pasaulio pageidaudami unikalių procedūrų. Autorius parašė daugybę straipsnių įvairiems medicinos žurnalams.

Iš anglų kalbos vertė Milda DykeKiti taip pat domėjosi


2019-07-07

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip išsaugoti jaunesnę odą (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Harold Lancer pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip išsaugoti jaunesnę odą (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip išsaugoti jaunesnę odą (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip išsaugoti jaunesnę odą (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip išsaugoti jaunesnę odą (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Harold Lancer tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip išsaugoti jaunesnę odą (knyga su defektais)" perkama kartu