0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Sąmoningas kelias į užuojautą sau + Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje

  • Nuolaida knygai -49%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 27,08 €*
Sutaupote: 13.09 € (49%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Sąmoningas kelias į užuojautą sau + Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje


2021-06-30 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Sąmoningas kelias į užuojautą sau + Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje" aprašymas


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Sąmoningas kelias į užuojautą sau + Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Sąmoningas kelias į užuojautą sau + Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Sąmoningas kelias į užuojautą sau + Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Sąmoningas kelias į užuojautą sau + Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Sąmoningas kelias į užuojautą sau + Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Sąmoningas kelias į užuojautą sau + Naujas būdas stiprinti sveikatą. Mikrobų nauda superšvaros amžiuje" perkama kartu