⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lisa Kleypas (g. 1964 lapkričio 5 d., Teksase, JAV) – amerikiečių istorinių ir meilės romanų rašytoja.

Lisa Keypas studijavo politikos mokslus Wellesley koledže ir pirmuosius romanus pradėjo rašyti per savo vasaros atostogas.

Lisa Kleypas knygos

Rasta: 37
  1. 1
  2. 2

Krištolinė įlanka | Lisa Kleypas
10,99 €
Turime sandėlyje
Vinterborno nuotaka | Lisa Kleypas
10,99 €
Turime sandėlyje
Vien tik tu | Lisa Kleypas
10,89 €
Turime sandėlyje
Svajojant apie tave | Lisa Kleypas
8,99 €
Turime sandėlyje
Nuodėmių svaigulys | Lisa Kleypas
11,99 €
Turime sandėlyje
Brangioji Kasandra | Lisa Kleypas
11,29 €
Turime sandėlyje
Nuodėmių pavasaris | Lisa Kleypas
10,49 €
Turime sandėlyje
Beširdis grafas | Lisa Kleypas
10,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 37
  1. 1
  2. 2

Baigusi studijas autorė susitarė, kad jos tėvai kurį laiką ją parems ir per keletą mėnesių baigė pirmąjį savo rankraštį, kurį sėkmingai pardavė leidyklai būdama vos 22 metų amžiaus. Tuo metu Lisa Kleypas dalyvavo bei laimėjo „Mis Masačusetsas“ konkurse. Vėliau atstovaudama valstiją „Mis America“ konkurse ji atliko savo kūrybos dainą bei laimėjo geriausio talento apdovanojimą.


Nuo tada, kai pardavė pirmąją knygą, Kleypas kito darbo ir neieškojo – pradėjo vien tik rašyti. Ir tą darė sėkmingai. Jos romanai visada užėmė aukštas vietas daugelyje bestselerių sąrašų. Parduoti milijonai egzempliorių knygų visame pasaulyje, o romanai išversti į keliolika skirtingų kalbų bei susilaukia palankumo, kur tik pasirodo.


Autorės apsisprendimą rašyti romantinius romanus nulėmė didžiulis potvynis, visiškai sunaikinęs šeimos namus 1998-tų metų spalį. Praradusi tiek namus, tiek daiktus, autorė kartu su mama, kuri taip pat neteko būsto, užsuko į parduotuvę įsigyti būtiniausių dalykų – dantų šepetėlių, higienos priemonių ir kt. Visiškai nesitarusios moterys į pirkinių krepšelį įsidėjo ir po meilės romaną, kaip priemonę gelbėtis nuo streso ir pakelti sau nuotaiką. Tas epizodas įtikino Lisa Kleypas, kad ji nori rašyti būtent tokias sielą gydančias knygas vietoje rimtos literatūros.


2002-aus ir 2004-tais metais Lisa Kleypas gavo „Romance Writers of America“ asociacijos RITA prizą. Taip pat ji ne kartą tapo šios premijos finaliste.


2012-tais metais autorės knyga „Netikėta Kalėdų dovana“ buvo ekranizuota – sukurtas televizijos filmas.


Lisa Kleypas pradėjo nuo istorinių romanų, po to ilgą laiką rašė apie meilę. 2016-tais metais ji sugrįžo prie istorinio žanro ir pradėjo seriją „Raveneliai. Kilmingųjų aistros“ (pirmos dalys išverstos ir į lietuvių kalbą). Kiekviena iš šešių pasirodžiusių serijos knygų iš karto tapo „New York Times“ bestseleriais.


Autorė ištekėjo 1998-tais metais. Kartu su vyru ir vaikais ji gyvena Vašingtone.