0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atsiminimai, vizijos, apmąstymai

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 14,79 €*
Sutaupote: 2.30 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-01


2021-12-31 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Atsiminimai, vizijos, apmąstymai" aprašymas

„Ir mūsų siela, ir kūnas sudaryti iš atskirų elementų, kurie egzistavo dar mūsų protėviuose. Tai, kas, ‚nauja‘ individualioje sieloje, tėra be galo įvairi senųjų sudedamųjų elementų rekombinacija. Todėl ir kūnas, ir siela pasižymi istoriniu charakteriu ir neranda sau tinkamos vietos jokiuose naujuose, tik ką atsiradusiuose dalykuose. Kitaip tariant, mūsų paveldėti bruožai ne visai jaukiai jaučiasi tokiose situacijose. Mes dar toli gražu neatsikratėme viduramžių, antikos ir primityvumo... Tačiau išsiveržę iš savo praeities, paprastai ją sunaikiname... Kaip tik šis ryšio su praeitimi praradimas, neturėjimas savo šaknų... sukėlė tokį skubėjimą, kad gyvenama daugiau ateitimi ir jos chimeriškais auksinio amžiaus pažadais negu dabartimi, kurios mūsų genetinis pagrindas dar nespėjo pasivyti...
Gyvename ne tuo, ką turime, o tuo, kas mums žadama ne šiandienos šviesoje, o ateities tamsoje...“

C. G. Jung


  • Autorius: Carl Gustav Jung
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 527
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986094050

2021-05-01

2021-04-29

Puiki knyga, gražus viršelis

2019-05-23

2011-03-03

super\r\n

Parašykite atsiliepimą apie "Atsiminimai, vizijos, apmąstymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofijos knygos

Carl Gustav Jung parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Atsiminimai, vizijos, apmąstymai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Atsiminimai, vizijos, apmąstymai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Atsiminimai, vizijos, apmąstymai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Atsiminimai, vizijos, apmąstymai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Carl Gustav Jung tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atsiminimai, vizijos, apmąstymai" perkama kartu