⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Džiunglių knyga

Kaina: 13,19 €
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-22 Neringa

Ne veltui pačių vaikų pripažinta viena geriausių knygų vaikams. Kiek kartų ši knyga yra perleista, kiek filmų ir animacinių filmukų pastatytą pagal šią istoriją.. Tikrai, viena geriausia dar iš mano vaikystės net


2022-12-31 13.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Džiunglių knyga" aprašymas

Mauglis – literatūrinis veikėjas, kurį pažįsta maži ir dideli. Džiunglių berniuko, kurį užaugino vilkai, istorija prasideda Rudyard Kipling pasakojimų rinkinyje „Džiunglių knyga“.

Žmonių vaikas Mauglis buvo dar kūdikis, kai pateko į tigro Šerchano nagus. Tačiau berniuką išgelbėjo vilkai, kurie jį augino kaip mažą vilkiuką – pilnavertį gaujos narį. Augdamas Mauglis laikosi jam diegiamų džiunglių taisyklių bei išminties, susiranda daug draugų ir mokytojų: šiek tiek sarkastišką gražuolę panterą Bagirą, gerąjį lokį Balu, bauginantį smauglį Ką.

Tačiau tarp žvėrių augęs Mauglis yra žmogus ir laikui bėgant jaučia, kad džiunglėse jam ne vieta. Kažkur pasaulyje laukia tie, kurie į jį panašūs. Tiesa, prieš atsiliepdamas sielos į šauksmą jis turės stoti į kovą su amžinu savo priešu Šerchanu ir jo pakalikėmis hienomis.

1894-ais metais išleistoje „Džiunglių knygoje“ akcentuojama daug svarbių vertybių: autorius moko gerbti vyresnius, išryškina draugystės ir ištikimybės svarbą, atskleidžia žmogaus ir gamtos ryšius. Taip pat rašytojas atkreipia dėmesį, kaip svarbu turėti savo vietą visuomenėje, laikytis įstatymų, bet neprarasti asmeninės laisvės rinktis savo gyvenimo kelią.

„Džiunglių knyga“ – vienas didingiausių literatūros kūrinių. Jis įkvėpė daugybę kitų kūrėjų, tarp jų ir žymų rašytoją Neil Gaiman. Literatūrinės Nobelio premijos laureato Rudyard Kipling knyga buvo ne kartą ekranizuota. Vieną pirmųjų animacinių filmų sukūrė Disnėjaus studija, o prieš kelis dešimtmečius Lietuvos vaikai ypač mėgo populiarų kelių dalių rusišką filmuką apie Mauglį.

Rudyard Kipling (1865-1936) – vienas populiariausių XIX a. pabaigos ir XX amžiaus pradžios anglų rašytojų. 1907-tais metais už vaizduotės originalumą ir idėjų veržlumą jis buvo apdovanotas prestižine Nobelio literatūros premija. Autorius gimė Indijoje, kur dirbo jo tėvas. Prieš išsiunčiamas mokytis į Angliją jis spėjo susipažinti su indų legendomis ir pasakojimais. Vėliau per savo gyvenimą Kipling aplankė įvairius kraštus, o kelionių patirtis atspindi ir jo kūriniuose.

Ši knyga – klasika, skirta tiek dideliems, tiek mažiems. Tad nesvarbu ar jus sudomino trumpas aprašymas, įdomus siužetas, ar garsus autoriaus vardas, o gal nuostabios iliustracijos – kūrinį būtina įsigyti internetu ir papildyti savo lentynas. Pirkti online dažnai pigiau, nes įvairaus žanro skaitiniai parduodami už gerą kainą. Tą užtikrina išpardavimai ir akcijos. Atsiliepimai ir apžvalgos padės išsirinkti, o likusias abejones išsklaidys aprašymai, santraukos, ištraukos, puslapių skaičius ir kita informacija.


 • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

 • Pavadinimas originalo kalba: The Jungle Book
 • Autorius: Radjardas Kiplingas (Rudyard Kipling)
 • Leidėjas: Nieko rimto
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 208
 • Formatas: 19x22, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094417573
 • Vertėjas: Saulius Repečka
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-22

Ne veltui pačių vaikų pripažinta viena geriausių knygų vaikams. Kiek kartų ši knyga yra perleista, kiek filmų ir animacinių filmukų pastatytą pagal šią istoriją.. Tikrai, viena geriausia dar iš mano vaikystės net

2021-09-16

Dievinu šią knygą, mano mylimiausioji

2021-09-13

Dar atsimenu, kaip man skaitydavo šią istoriją senelis, labai graži istorija. Tokie sentimentai sugrįžo paėmus šią knygelę į rankas. Dabar pati skaitau ją savo vaikams, tai tikriausiai ši knyga taps mūsų iš rankų į rankas perinanti, ir visi su ja užaugsim. Gerą, kad dar yra gražių ir realios vertės turinčių knygelių vaikams, nes dabartinių pasakų tai nesuprantu aš... kažkokios nesąmonės apie nieką..

2021-08-26

labai gražios iliustracijos, ir viena iš mėgstamiausių vaikystės istorijų

2021-07-19

Mano vaikų mėgstamiausioji ;)

Parašykite atsiliepimą apie "Džiunglių knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Džiunglių knyga", kurį pristato Radjardas Kiplingas (Rudyard Kipling). Siūlome ne tik išsamų "Džiunglių knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Radjardas Kiplingas (Rudyard Kipling). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Džiunglių knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Džiunglių knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Džiunglių knyga" perkama kartu