0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ego yra tavo priešas

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nauja knyga
 • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 17,59 €*
Sutaupote: 4.60 € (27%)
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-19 Dainė

Superinė knyna! Kaip norėčiau ją duoti paskaityti visiems žmonėms, kurie iki šiol nesugeba pažaboti savo ego ir yra jo valdomi kasdienėse situacijose!

Ego yra tavo priešas


2021-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ego yra tavo priešas" aprašymas

Amerikiečių autoriaus Ryan Holiday knyga „Ego yra tavo priešas“ atskleidžia per didelės savivertės pavojus. Neleiskite EGO sužlugdyti gyvenimo, nepraleiskite galimybių tobulėti!

Kol įvairios knygos parašo egoistiškus, savimylas genijus, pakeitusius pasaulio istoriją, autorius Ryan Holiday pastebi, kad iš tiesų pagrindinis pasaulio keitėjų vaidmuo tenka asmenims, kurie kiekviename žingsnyje kovojo su savo ego, vengė viešumo, o keliami tikslai buvo aukščiau viešo pripažinimo.

Deja, daugelis vis dar įsivaizduoja, kad už pilnavertį mūsų gyvenimą yra atsakingas išorinis pasaulis. Todėl už nesėkmes kaltiname nepalankias aplinkybes arba kitus žmones. Tačiau pagrindinis mūsų priešas slypi viduje – tai EGO. Karjeros pradžioje jis trukdo mokytis ir ugdyti talentą, nes neįmanoma išmokti to, ką manomės moką. Kartais sėkmė mus apakina ir nepastebime savo trūkumų, kurie ateityje sukelia problemų. Nesėkmės atveju EGO yra pražūtingas ir apsunkina atsigavimą. Autorius kviečia šį priešą nuginkluoti ir sutriuškinti.

Saviugdos žanro knyga „Ego yra tavo priešas“ remiasi daugybe realių istorijų ir pavyzdžių, pradedant literatūra, baigiant filosofija ir istorija. Knygos veikėjai – tikros asmenybės, tokios kaip Howard Hughes, Katharine Graham, Bill Belichick, Eleanor Roosevelt ir kiti, kurie pažaboję savo EGO pasiekė aukščiausią galios ir sėkmės derinį. Jų strategijos ir taktika gali tapti mūsų įkvėpimu.

„Ego yra tavo priešas“ – įkvepianti tekstas, primenantis, kad EGO gali sugriauti santykius ir užkirsti kelią sėkmei, tačiau mūsų rankose yra visos priemonės užkirsti tam kelią ir nuolankumu bei valia ugdyti pasitikėjimą savimi.

Ryan Holiday (g. 1987 m.) – JAV rašytojas, žiniasklaidos strategas, rinkodaros ekspertas. Autoriaus knygos verčiamos į daugybę kalbų ir nuolat patenka į bestselerių sąrašus.

Sudomino trumpas aprašymas? Knygą verta įsigyti internetu, nes pirkti online paprasta. Čia kiekvienas leidinys turi santrauką, kurioje jūsų laukia aprašymai, įvairios ištraukos, nurodyta svarbi informacija, tokia kaip puslapių skaičius ar viršelio formatas. Įdomių siužetų bei įvairių žanrų knygas dažnai galite įsigyti pigiau, nes mažas kainas užtikrina nuolat rengiami išpardavimai bei akcijos. Nežinote, ką rinktis? Visada pasidomėkite kitų skaitytojų atsiliepimais ir apžvalgomis, nes jos yra puikus sufleris.


 • Pavadinimas originalo kalba: The Fight to Master Our Greatest Opponent
 • Autorius: Ryan Holiday
 • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 224
 • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786098210316
 • Vertėjas: Dalia Kižlienė
 • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

2021-04-19

Superinė knyna! Kaip norėčiau ją duoti paskaityti visiems žmonėms, kurie iki šiol nesugeba pažaboti savo ego ir yra jo valdomi kasdienėse situacijose!

2021-04-14

Knygai vos prasidėjus, jau jaučiau kaip nesinori jos skaityti. Galbūt ši knyga man ne itin patiko dėl savo stilistiko, o gal dėl to, kad mano ego buvo per daug įžeistas :D Ir iš pradžių nesiryžau dalintis savo sąžiningomis mintimis, kaip man nelabai ši knyga, bet tada pagalvojau, galbūt mano ego nerimauja dėl to, kad mane teis kiti, o tai ir yra mano ego, kuris mane sulaiko nuo minties. Tačiau nepaistant visko, knygoje tikrai yra juokingų pavyzdžių, galima sakyt anekdotų, ir jei jūs ieškote įkvėpimo, kaip išsikapanoti iš nevilties duobės, ir negalite pakęsti pilstymo iš tuščio į kiaurą, ši knyga kaip tik jums patiks.

Parašykite atsiliepimą apie "Ego yra tavo priešas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Ryan Holiday parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ego yra tavo priešas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ego yra tavo priešas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ego yra tavo priešas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ego yra tavo priešas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ryan Holiday tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ego yra tavo priešas" perkama kartu