0
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Otelas

  • Serija: Mažosios klasikos kolekcija
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786094841750

2020-10-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Otelas" aprašymas

William Shakespeare – dramos žanro karalius, kurio kūriniai jau keturis šimtus metų aktyviai skaitomi, pjesės statomos pasaulio scenose, rodomos didžiuosiuose ekranuose, analizuojamos apžvalgose ir, be abejo, padarė didžiulę įtaką kitų autorių kūrybai. „Otelas“ – tragedija apie pavydą, rasizmą, kerštą, aistrą, atgailą ir meilę – pagrindines skaitytojų ir žiūrovų vaizduotę kaitinančias temas.

Tragedijoje „Otelas“ William Shakespeare sukūrė galingą santuokos dramą, kuri prasideda meile ir susižavėjimu tarp egzotiškojo mauro Otelo ir Venecijos ledi Desdemonos, o baigiasi pavydžiu įniršiu, smurtu ir mirtimi.

Dramos „Otelas“ siužetas vystomas romantiškame Viduržemio jūros pakrančių pasaulyje. Pagrindiniams istorijos veikėjams autorius sukūrė daug kliūčių – rasės, amžiaus, visuomeninės padėties skirtumus, tad neverta stebėtis pražūtinga kulminacija. Pjesės skaitytojai ir žiūrovai verčiami stebėti, kaip prietarai, gandai, paskalos ir intrigos užnuodija iš pažiūros tyrą sielą.

„Otelas“ parašytas 1906-tais metais ir trumpas aprašymas ant knygos galinio viršelio teigia, kad tragedija yra laikoma vienu stipriausių William Shakespeare kūrinių. Mišrių rasių santuokos problemos aktualios ir šiandien, tad autoriaus kūrinį pagrįstai galima laikyti peržengusiu laiką.

Drama „Otelas“ įkvėpė daugybę pasaulio kūrėjų. Veikėjai atsidūrė žymių tapytojų paveiksluose, jų gyvenimas atkurtas operose, baletuose ir, žinoma, filmuose. Pasak trumpos santraukos internete, ši drama ekranizuota daugiau nei 20 kartų. Taip pat sukurta apie 10 serialų. Lietuvos teatro režisieriai taip pat mėgsta William Shakespeare kūrybą, o ypač daug dėmesio sulaukė Anželikos Cholinos šokio teatro spektaklis „Otelas“.

William Shakespeare (1564-1616) – rašytojas, poetas ir dramaturgas. Jo pjesės, sonetai ir kita kūryba išversta į daugelį pasaulio kalbų. Kūriniai nagrinėjami mokyklose, universitetuose, sulaukia puikių atsiliepimų, noriai interpretuojami kitų rašytojų.

Iš anglų kalbos vertė Aleksys Churginas

Kviečiame įsigyti internetu šią ir kitas mažosios klasikos kolekcijos knygas. Tai kiekvienos lentynos verti leidiniai už nedidelę kainą, kuriuos dar pigiau pirkti online siūlome akcijų bei išpardavimų metu. Kaip išsirinkti? Rekomenduojame visas knygas, juk tai klasika! Tačiau jums pagelbės aprašyme pateikta informacija, nurodytas puslapių skaičius, vertėjas, leidykla, viršelio formatas ar leidinių ištraukos. Rinktis lengva, pirkti patogu, o knygas pristatome greitai!

Parašykite atsiliepimą apie "Otelas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Otelas, kurią skaitytojams dovanoja Viljamas Šekspyras (William Shakespeare). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Viljamas Šekspyras (William Shakespeare) su knyga Otelas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Otelas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viljamas Šekspyras (William Shakespeare). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Otelas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Otelas" perkama kartu