0

Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad jie kalbėtų

  • Nuolaida knygai -28%
4.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 17,19 €*
Sutaupote: 4.70 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-01-21 Violeta

Nusipirkau "katę maiše". Anotacija pradedama visai kitos knygos pavadinimu bei labai plačiu jos aprašymu apie 2-7 metų vaikų auklėjimą. Iš tikrųjų šis aprašymas suklaidino ir nusipirkau visai kitą knygą. A.Faber, E.Mazlish knyga "Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad jie kalbėtų" iš tiesų puiki, turi daug praktinių patarimų, kurie puikiai "veikia" realybėje.

Informacija

Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad jie kalbėtų

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9785415025046

2020-11-30 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad jie kalbėtų" aprašymas

Knyga „Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų: išgyvenimo gidas tėvams, auginantiems 2–7 metų vaikus“ – tai vadovas, kuris išgelbės tėvus, globėjus ar auklėtojus iš bet kokios keblios situacijos.


Jau daugiau nei trisdešimt metų tėvai su malonumu naudojosi A. Faber ir E. Mazlish knyga „Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų, ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų“, kuri tituluota auklėjimo biblija. Ši knyga liaupsinama už tai, kad siūlo pagarbius ir veiksmingus sprendimo būdus išspręsti daugybei problemų, kurios kyla auginant vaikus. Savotišką tos knygos tęsinį, tik skirtą mažesniems vaikams parašė A. Faber duktė drauge su bendraautore J. King. Jos pritaikė tai, kas geriausiai tiko iš populiariosios motinos rašytos knygos ir papildė ją savo įžvalgomis.


Knygos autorės dalijasi patirtimi sukaupta vedant seminarus tėvams, mokytojams ir pediatrams. Knyga „Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų“ parašyta gyvai ir suprantamai, pasakojimus iliustruoja linksmi ir iškalbingi paveiksliukai. Autorės pateikia konkrečius pasiūlymus ir patarimus, kurie visiškai pakeis jūsų santykius su vaiku. Skyrių pabaigoje pateikiamos trumpos gairės, kurias lengva įsiminti ir pritaikyti.


Ką daryti, kai vaikas atsisako valytis dantis, rėkia automobilio kėdutėje, žnaibo kūdikį, atsisako valgyti daržoves, mėto knygas, siautėja prekybos centre? Ši knyga yra tikra komunikacijos strategijų instrukcija tėvams, susiduriantiems su užsispyrusiais mažyliais. Vienas knygos skyrius skirtas vaikams su specialiaisiais poreikiais – sensoriniais arba autizmo sutrikimais.


Patogus vadovas tėvams – „Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų“ – padės kurti džiaugsmingus ir malonius santykius su nesukalbamais, agresyviais, piktais, egoistiškais ar net ne itin civilizuotai besielgiančiais vaikais. Tokie santykiai padės mažyliams augti pasitikinčiais, bendradarbiaujančiais vaikais, kurie užmegs tvirtą ryšį su savo tėvais, mokytojais, broliais ar bendraamžiais.


„Pažįstama ir autentiška. Kūrybiškos autorių idėjos padės tėvams pajusti, kad jie nėra vieniši, kai tenka tvarkytis su mažaisiais išdykėliais ir ginčytis dėl dantų valymo, skundimo ar daugybės kitų vaikų auginimo dilemų“.

Publishers Weekly


Joanna Faber yra tėvystės ir švietimo ekspertė. Ji labai daug prisidėjo prie mamos knygos apie vaikų mokymą. Ji skaito paskaitas ir veda užsiėmimus, kuriuose remiasi savo ir savo mamos darbais. Gyvena su vyru ir trimis paaugliais, turi šunų, kačių ir vištų.


Julie King nuo 1995 metų veda mokymus tėvams ir padeda jiems išmokti bendrauti su vaikais. Taip pat kartu su J. Faber veda seminarus. Turi tris vaikus. Su J. Faber jos yra draugės nuo vaikystės.


Iš anglų kalbos vertė Indrė Padarauskaitė

2019-01-21

Nusipirkau "katę maiše". Anotacija pradedama visai kitos knygos pavadinimu bei labai plačiu jos aprašymu apie 2-7 metų vaikų auklėjimą. Iš tikrųjų šis aprašymas suklaidino ir nusipirkau visai kitą knygą. A.Faber, E.Mazlish knyga "Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad jie kalbėtų" iš tiesų puiki, turi daug praktinių patarimų, kurie puikiai "veikia" realybėje.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad jie kalbėtų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymas ir auklėjimas

Adele Faber, Elaine Mazlish parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad jie kalbėtų, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad jie kalbėtų aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad jie kalbėtų už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad jie kalbėtų? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Adele Faber, Elaine Mazlish tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad jie kalbėtų" perkama kartu