⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip sutvarkyti savo Š.... Paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • TOP
  38
  TOP 38
Kaina: 1,19 €
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-02

Patariu toms (-iems), kurios žino, ko nori, bet "neturi laiko" ir / ar laukia, kol gyvenime "susiklostys palankios aplinkybės".


2023-05-31 1.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip sutvarkyti savo Š.... Paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi " aprašymas

Bestselerių autorės Sháá Wasmund saviugdos knyga „Kaip sutvarkyti savo š*dą: paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi“ – tikra motyvacijos bomba. Ji visus nusivylusius ir pavargusius žmones įkvėps susiimti, stoti ant kojų ir, pagaliau, pasiekti to, ko visada troško.

Ar jūsų gyvenimą valdo pasiteisinimai? Norite numesti svorio, bet randate priežasčių to nedaryti? Svajojate parašyti knygą, bet teisinatės, kad nėra laiko. Planuojate pakeisti darbą, bet ir vėl turite pasiteisinimų bei nieko nedarote? Jei į klausimus atsakėte teigiamai, tada knyga „Kaip sutvarkyti savo š*dą: paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi“ yra skirta jums.

Ir dar tiems žmonėms, kurie sako, kad nėra pinigų atostogoms, o jų atsiradus randa kitų priežasčių jas atidėti. Tiems, kurie savo sveikatos nelaiko prioritetu. Tiems, kuriems atrodo, kad ir ką jie daro, tikslas nepriartėja nė per centimetrą. Tiems, kurie kupini savikritikos ir tiems, kuriems jau atsibodo plaukioti nesėkmių baloje.

Tačiau autorė Sháá Wasmund teigia, kad knygą „Kaip sutvarkyti savo š*dą: paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi“ ratu apeiti turėtų tie, kurie tiki, kad be pastangų lengva pasiekti gerus rezultatus ir tie, kurie nenori keistis ar prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą.

Sháá Wasmund saviugdos knygos įvade rašo, kad teksto nebūtina skaityti nuo pradžios iki galo. Skaitytojas pats gali nuspręsti, kurioje vietoje jis nori nerti į pokyčių jūrą. Jei norite kažką praleisti, o grįžti vėliau – puiku! Skaitydami knygą jūs ne kartą aiktelėsite atpažinę save. Autorė primena, kad daugybė žmonių jaučia nepasitenkinimą kuria nors gyvenimo sritimi, pavyzdžiui, kuria nuostabius romantinius santykius, tačiau kenčia nuo prastos finansinės situacijos. Arba šiais metais nubėgote tris maratonus, bet niekaip nepasiryžtate kurti verslo. Ši knyga suteiks postūmį ir naujų idėjų, kaip taisyti netenkinančias gyvenimo sritis arba, kaip sako pavadinimas, sutvarkyti savo š*dą.

„Kaip sutvarkyti savo š*dą: paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi“ – tiems, kurie nori pažinti save, identifikuoti problemas ir rasti jų sprendimo būdą. Savipagalbos žanro knyga siūlo daug praktinių patarimų, kuriuos savo gyvenime pritaikyti galės kiekvienas.

Sháá Wasmund – viena žymiausių Jungtinės Karalystės verslininkių, knygų autorė. Moteris yra paramos smulkiems verslininkams platformos įkūrėja. Sháá Wasmund mokėsi Londono ekonomikos mokykloje ir tuo metu rašė žurnalui „Cosmopolitan“. 1994-ais metais ji įkūrė savo viešųjų ryšių agentūrą ir pirmasis jos klientas buvo verslininkas bei išradėjas seras James Dyson. 2015-tais metais moteris metė darbą ir nusprendė gyventi savo svajonių gyvenimą. Savo patirtį jį ir aprašė gyvenimo vadove „Kaip sutvarkyti savo š*dą“.

Iš anglų kalbos vertė Lina Navickaitė

Siekiate gyvenimo pokyčių? Sudomino trumpas aprašymas? Neatidėliokite, nes knygą įsigyti internetu tikrai paprasta. Tuo pačiu krepšelį papildykite ir kitais gerais leidiniais, kuriuose rasite patarimų, arba suraizgytų įmantrių siužetų bei įdomių veikėjų. Pas mus visada geros kainos, tačiau jei pirkti online norite dar pigiau, parengėme daug išpardavimų bei akcijų. Išsirinkę knygą paieškokite atsiliepimų bei apžvalgų, perskaitykite ištrauką, aprašymą, santrauką, patikrinkite apimtį nurodantį puslapių skaičių ir apsipirkimas internetu tikrai nudžiugins paprastumu ir operatyvumu.


 • Autorius: Sháá Wasmund
 • Leidėjas: Liūtai ne avys
 • Išleidimo metai: 2020
 • Knygos puslapių skaičius: 176
 • Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786098254457

Kiti taip pat domėjosi


2021-03-02

Patariu toms (-iems), kurios žino, ko nori, bet "neturi laiko" ir / ar laukia, kol gyvenime "susiklostys palankios aplinkybės".

2020-12-12

Lengvo turinio, motyvuojanti knyga. Nieko ipatingo, bet paskaityti vis vien verta.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip sutvarkyti savo Š.... Paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Sháá Wasmund pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip sutvarkyti savo Š.... Paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip sutvarkyti savo Š.... Paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip sutvarkyti savo Š.... Paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip sutvarkyti savo Š.... Paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sháá Wasmund tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip sutvarkyti savo Š.... Paprastas vadovas, kaip leisti sau gyventi " perkama kartu