⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Erichas Marija REMARKAS. Trys draugai + Vakarų fronte nieko naujo + Kelias atgal

Kaina: 32,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 32.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Erichas Marija REMARKAS. Trys draugai + Vakarų fronte nieko naujo + Kelias atgal" aprašymas

Komplekte - pasaulinės literatūros klasiko, vieno žymiausių XX a. prozininkų ir vieno populiariausių visų laikų vokiečių rašytojo Ericho Maria Remarque‘o trys romanai.

Remarque'as priklauso rašytojų kartai, kuri vadinama "prarastąja karta". Tai rašytojai, kurie išgyveno I pasaulinį karą, kovojo fronte ir apie tai rašė savo kūriniuose. Terminą "prarastoji karta" sugalvojo amerikiečių rašytoja Gertrude Stein. Šis terminas apibūdina dvasinį sukrėtimą, kurį patyrė kariais tapę ir į karo mėsmalę patekę išsilavinę žmonės - tai moralinių vertybių žlugimas, tuštumos jausmas, mirties absurdiškumas, žmogaus orumo išniekinimas ir gyvybės nuvertinimas.

Prarastajai kartai priskiriami: W. Faulkneris, F. S. Fitzgeraldas, E. Hemingway, T. S. Eliotas, V. Woolf, E. M. Remarqueʼas, J. Hašekas ir kt.

Trys komplekto romanai:

"Trys draugai"

"Vakarų fronte nieko naujo"

"Kelias atgal"Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Erichas Marija REMARKAS. Trys draugai + Vakarų fronte nieko naujo + Kelias atgal"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Erichas Marija REMARKAS. Trys draugai + Vakarų fronte nieko naujo + Kelias atgal", Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque) su knyga "KOMPLEKTAS. Erichas Marija REMARKAS. Trys draugai + Vakarų fronte nieko naujo + Kelias atgal" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Erichas Marija REMARKAS. Trys draugai + Vakarų fronte nieko naujo + Kelias atgal" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Erichas Marija REMARKAS. Trys draugai + Vakarų fronte nieko naujo + Kelias atgal" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Erichas Marija REMARKAS. Trys draugai + Vakarų fronte nieko naujo + Kelias atgal" perkama kartu