0

KOMPLEKTAS. Geros mamos knygos apie vaikų mitybą: Mažylio receptai + Samčio burtai

  • Nuolaida knygai -55%
Internetu: 14,99 €
Knygyne: 32,69 €*
Sutaupote: 17.70 € (55%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Geros mamos knygos apie vaikų mitybą: Mažylio receptai + Samčio burtai

  • Leidėjas: Right thing
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS235

2020-07-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Mažylio receptai"

„Mažylio receptai“ – nauja lietuviška autorinė knyga, kurioje ne tik daugiau nei 200 sveikų ir greitai paruošiamų patiekalų receptų vaikams nuo pirmųjų tyrelių iki šeimos stalo, bet ir pripažintų specialistų patarimai bei daug naudingos informacijos apie maisto produktus, jų parinkimą, paruošimą, vaikų maitinimo subtilybes.


Knygos receptai originalūs, pritaikyti Lietuvoje įprastų produktų asortimentui ir lietuviškam mažylių skoniui.

Pateikiama daug naudingos informacijos apie įvairių produktų maistingumą, pasirinkimą, paruošimo būdus, sezoniškumą, alergijų pavojus, taip pat patarimų bei gudrybių, padėsiančių maistu sudominti nevalgius vaikučius.


„Mažylio receptai“ yra praktiškai vienintelė rinkoje originali, moderni, lietuviška knyga apie maistą vaikams.

Vaikų mitybos klausimais rengiant knygą konsultavo pripažinti Lietuvoje medikai – biomedicinos mokslų daktaras, docentas, vaikų gastroenterologas Vaidotas Urbonas, medicinos mokslų daktarė, docentė, vaikų alergologė Odilija Rudzevičienė, gydytoja dietologė Lina Viniarskaitė.


Bestseleriu tapusios vaikų maisto biblijos „Mažylio receptai“ autorių Rūtos Kanopkienės, Ilmos Paluckės ir Jurgitos Surplienės nauja kulinarinė knyga vaikams „Samčio burtai“.  "Samčio burtai"

Bestseleriu tapusios vaikų maisto biblijos „Mažylio receptai“ autorių Rūtos Kanopkienės, Ilmos Paluckės ir Jurgitos Surplienės nauja kulinarinė knyga vaikams „Samčio burtai“.


"Samčio burtai" – tai trumpos istorijos ir paprasti receptai mažiesiems virtuvės burtininkams. Pagrindiniai knygos herojai – dvyniai Adelė ir Benas. Jų mama, kaip ir daugumos vaikų mamos, šiek tiek – stebukladarė. Maži mamos stebuklai gimsta virtuvėje. Mama vaikams atskleidžia savo burtų paslaptį ir dvyniai imasi pirmųjų savo bandymų virtuvėje.


Knyga paskatins vaikus domėtis sveika mityba ir maisto gaminimu, pažadins prigimtinį jų smalsumą, padės vaikams ugdyti įvairius pojūčius ragaujant, uostant, pažįstant įvairius maisto produktus ir tekstūras. "Samčio burtai" pravers ir tėveliams – juk maisto gaminimas kartu su vaikais yra smagus ir kokybiškas laiko leidimas su šeima.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu