0

Pirkėjų atsiliepimai

Laimingas vaikas ("Mamos biblioteka")

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-08-31 milena

visos "mamos bibliotekos' knygos labai geros. Tikra pagalba, kai jos labiausiai reikia


2022-07-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laimingas vaikas ("Mamos biblioteka")" aprašymas

Giuseppe Ferrari yra žymus Italijos pediatras, Turino Mauriciano ligoninės Neonatologijos ir prdiatrijos skyriaus vyriausiasis gydytojas, Turino universitetinės pediatrinės ligoninės docentas.


Knygoje "Laimingas vaikas" aiškiai ir paprastai pasakojama, ką reikia daryti ir ko vengti auginant vaiką nuo gimimo iki šešerių metų. Knygos autorius išsklaido stereotipus, klaidingus įsitikinimus, atsako į visus klausimus, kuriuos kasdien užduoda tėvai: apie maitinimą, miegą, verksmą, ydas, čiulptuką, dantų augimą, dieglius... vėliau apie televiziją, darželį, sportą.


Pagrindinės knygos temos - naujagimio bruožai, maitinimas, vaiko verksmas, prevencija (skiepai), sudėtingos situacijos, dažniausi skausmai, infekcinės ir užkrečiamos ligos, vaikai, sportas ir gyvūnai.


Iš italų kalbos vertė Rūta Grigaitė

TURINYS

TURINYS


Įvadas / 6

1. Naujagimio bruožai / 7

2. Maitinimas pirmaisiais metais / 13

3. Kasdienė priežiūra / 52

4. Dėmesio reikalaujantys požymiai / 74

5. Vaiko verksmas / 83

6. Kaip auga vaikas / 97

7. Maitinimas nuo vienerių iki trejų metų / 123

8. Prevencija (skiepai) / 130

9. Pirmieji negalavimai / 139

10. Didieji nuogąstavimai / 159

11. Sudėtingos situacijos / 182

12. Dažniausiai pasitaikantys skausmai / 193

13. Infekcinės ir užkrečiamos ligos / 199

14. Laboratoriniai tyrimai ir vaistai / 209

15. Vaikai, sportas ir gyvūnai / 215

16. Kam jį patikėti / 219

17. Dabar truputį apie psichologiją / 227

18. Tėvų abėcėlė / 246


ĮVADAS


ĮVADASJei reikėtų apibūdinti "filosofiją", kuria remiasi šis vadovas, parašyčiau: "Augimas yra nuostabi pasaka, jei ją seka vaikas, tačiau ji gali pavirsti liūdna istorija, jei ją pasakoja suaugusieji". Arba, kad būtų aiškiau: "Vaikas yra geriausias pats sau gydytojas".

Iš tiesų dauguma vaikų gimsta fiziškai ir psichiškai sveiki, tyri kaip kalnų upelis, turėdami didelį vystymosi potencialą. Gyvenimas, aplinka, laikas neišvengiamai sugadina jų natūralų tyrumą. Tėvai ir visi kiti suaugusieji privalo juos saugoti ir ginti tam, kad tai įvyktų kuo vėliau, taip pat garantuoti, kiek įmanoma, geresnes gyvenimo sąlygas. Tačiau beveik visada, nors ir iš gerų paskatų, jie stengiasi primesti savo taisykles ir įsitikinimus visai "neklausydami" savo mažylio.Vaikai viską išreiškia savo kalba, iš pradžių tai - gestai ir elgesys, vėliau - ir žodžiai, bet, deja, suaugusieji ne visada ją supranta, nes nėra tam pasiruošę. Tuomet padaro klaidų, kurios gali turėti neigiamų ir ilgalaikių pasekmių vaiko psichikai.

Šiame vadove stengiausi tėvams paaiškinti, kaip suprasti vaikų "paslaptingą kalbą", kaip elgtis norint geriausiai padėti augimo procese, nurodysiu klaidas, kurių gali pasitaikyti bei jų galimas pasekmes. Gerbiant vaiko natūralius poreikius bei realias reikmes, leidžiant jam vadovauti, neįkalinant suaugusiųjų schemose ir taisyklėse. Išvada - reikia labai gerai pažinti vaiką fiziniu ir psichologiniu požiūriu, teisingai interpretuoti jo saviraišką ir svarbiausia gerbti jo asmenybę, kuri susiformavusi nuo pat pirmųjų jo gyvenimo valandų. Pamatysite, kad tai nėra sunku ir visiems kasdieniams rūpesčiams rasite sprendimus.

Nepamirškime, kad gerai augindami vaiką pirmaisiais jo gyvenimo metais užbėgsime už akių paauglystės ir ankstyvos jaunystės problemoms, kurios labai dažnai užsimezga vaikystėje dėl tėvų padarytų klaidų.

Brangiosios mamos, brangieji tėčiai, gero skaitymo ir... gero darbo.

Giuseppe Ferrari

  • Autorius: Giuseppe Ferrari
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415020621

2015-08-31

visos "mamos bibliotekos' knygos labai geros. Tikra pagalba, kai jos labiausiai reikia

Parašykite atsiliepimą apie "Laimingas vaikas ("Mamos biblioteka")"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laimingas vaikas ("Mamos biblioteka")", Giuseppe Ferrari. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Giuseppe Ferrari su knyga "Laimingas vaikas ("Mamos biblioteka")" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laimingas vaikas ("Mamos biblioteka")" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Giuseppe Ferrari. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laimingas vaikas ("Mamos biblioteka")" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laimingas vaikas ("Mamos biblioteka")" perkama kartu