0

Pirkėjų atsiliepimai

Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams" aprašymas

"Paprašyta parašyti naują knygą aš vos nepašokau iš džiaugsmo. Kurdama savo pirmąją knygą "Jemma Kidd makiažo meistriškumo pamokos" išgyvenau patį nuostabiausią jausmą. Tai knyga, kurioje perteiktos visos mano žinios apie šią industriją, tai, ko daug metų mokau makiažo mokykloje. Šioje knygoje aš norėjau gilesniu rakursu pristatyti visas problemų sprendimo gudrybes ir technikas, kurių išmokau per daugelį metų. Dėmesį kreipiau į viską - nuo odos tono iki akies formos - ir mąsčiau, su kokiais iššūkiais susiduria moterys darydamos makiažą, kokios grožio problemos joms kelia rūpestį kiekvieną dieną. Nerasime dviejų moterų, vienodais veidais, akimis ar lūpomis. Ypač turėtume atkreipti dėmesį į akių formą, todėl norėjau pristatyti skirtingus būdus, kaip daryti makiažą, kad pasiektume patį gražiausią rezultatą. Norėčiau kalbėti ir apie kitas su grožiu susijusias problemas, kurios, kaip žinau, kelia rūpestį daugeliui moterų - nuo aknės iki senėjimo apraiškų - tad pakviečiau dvi savo drauges, kad pasidalytų savo, tikrų specialisčių, žiniomis - tai odos priežiūros guru Sarah Chapman ir mitybos specialistė Petronella Ravenshear. Daug metų su jomis konsultuodamas! gaunu neįkainojamų patarimų - jos abi yra savo srities ekspertės. Daugybę metų ieškodama atsakymo, kaip turėti tobulą odą, supratau, kad ne viskas susiję su tuo, ką ant odos tepame. Nėra stebuklingo kremo, kuris sumažintų raukšles - patikėkite manimi, jei toks būtų, aš užstatyčiau savo namą, kad tik galėčiau jo nusipirkti. Tačiau didžiulių pokyčių gali padaryti tai, ką valgote ir kaip rūpinatės savo oda."
Jemma Kidd

Jemma Kidd - viena iš grožio industrijos garsenybių, Max Factor, Rimmel ir kitų garsių firmų ekspertė, Londono grožio akademijos dėstytoja. Be to, ji bendradarbiauja su žymiausiais mados pasaulio fotografais ir dizaineriais. Jos straipsnius mielai spausdina Voque, W, Glamour, Elite, o YOU Magazine ji turi savo nuolatinę rubriką. Jau 13 metų sėkmingai veikia Jemmos Kidd įkurta makiažo mokykla.

Iš anglų kalbos vertė Audronė Molytė


  • Autorius: Jemma Kidd
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955214434

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Jemma Kidd pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jemma Kidd tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams" perkama kartu