0

Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams

  • Nuolaida knygai -52%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 20,49 €*
Sutaupote: 10.50 € (52%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789955214434

2020-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams" aprašymas
"Paprašyta parašyti naują knygą aš vos nepašokau iš džiaugsmo. Kurdama savo pirmąją knygą "Jemma Kidd makiažo meistriškumo pamokos" išgyvenau patį nuostabiausią jausmą. Tai knyga, kurioje perteiktos visos mano žinios apie šią industriją, tai, ko daug metų mokau makiažo mokykloje. Šioje knygoje aš norėjau gilesniu rakursu pristatyti visas problemų sprendimo gudrybes ir technikas, kurių išmokau per daugelį metų. Dėmesį kreipiau į viską - nuo odos tono iki akies formos - ir mąsčiau, su kokiais iššūkiais susiduria moterys darydamos makiažą, kokios grožio problemos joms kelia rūpestį kiekvieną dieną. Nerasime dviejų moterų, vienodais veidais, akimis ar lūpomis. Ypač turėtume atkreipti dėmesį į akių formą, todėl norėjau pristatyti skirtingus būdus, kaip daryti makiažą, kad pasiektume patį gražiausią rezultatą. Norėčiau kalbėti ir apie kitas su grožiu susijusias problemas, kurios, kaip žinau, kelia rūpestį daugeliui moterų - nuo aknės iki senėjimo apraiškų - tad pakviečiau dvi savo drauges, kad pasidalytų savo, tikrų specialisčių, žiniomis - tai odos priežiūros guru Sarah Chapman ir mitybos specialistė Petronella Ravenshear. Daug metų su jomis konsultuodamas! gaunu neįkainojamų patarimų - jos abi yra savo srities ekspertės. Daugybę metų ieškodama atsakymo, kaip turėti tobulą odą, supratau, kad ne viskas susiję su tuo, ką ant odos tepame. Nėra stebuklingo kremo, kuris sumažintų raukšles - patikėkite manimi, jei toks būtų, aš užstatyčiau savo namą, kad tik galėčiau jo nusipirkti. Tačiau didžiulių pokyčių gali padaryti tai, ką valgote ir kaip rūpinatės savo oda."

Jemma Kidd


Jemma Kidd - viena iš grožio industrijos garsenybių, Max Factor, Rimmel ir kitų garsių firmų ekspertė, Londono grožio akademijos dėstytoja.

Be to, ji bendradarbiauja su žymiausiais mados pasaulio fotografais ir dizaineriais. Jos straipsnius mielai spausdina Voque, W, Glamour, Elite, o YOU Magazine ji turi savo nuolatinę rubriką.

Jau 13 metų sėkmingai veikia Jemmos Kidd įkurta makiažo mokykla.


Iš anglų kalbos vertė Audronė Molytė

ĮŽANGA


Paprašyta parašyti naują knygą aš vos nepašokau iš džiaugsmo. Kurdama savo pirmąją knygą "Jemma Kidd makiažo meistriškumo pamokos" išgyvenau patį nuostabiausią jausmą. Tai knyga, kurioje perteiktos visos mano žinios apie šią industriją, tai, ko daug metų mokau makiažo mokykloje. Šioje knygoje aš norėjau gilesniu rakursu pristatyti visas problemų sprendimo gudrybes ir technikas, kurių išmokau per daugelį metų. Dėmesį kreipiau į viską - nuo odos tono iki akies formos - ir mąsčiau, su kokiais iššūkiais susiduria moterys darydamos makiažą, kokios grožio problemos joms kelia rūpestį kiekvieną dieną. Nerasime dviejų moterų, vienodais veidais, akimis ar lūpomis. Ypač turėtume atkreipti dėmesį į akių formą, todėl norėjau pristatyti skirtingus būdus, kaip daryti makiažą, kad pasiektume patį gražiausią rezultatą. Norėčiau kalbėti ir apie kitas su grožiu susijusias problemas, kurios, kaip žinau, kelia rūpestį daugeliui moterų - nuo aknės iki senėjimo apraiškų - tad pakviečiau dvi savo drauges, kad pasidalytų savo, tikrų specialisčių, žiniomis - tai odos priežiūros guru Sarah Chapman ir mitybos specialistė Petronella Ravenshear. Daug metų su jomis konsultuodamas! gaunu neįkainojamų patarimų - jos abi yra savo srities ekspertės. Daugybę metų ieškodama atsakymo, kaip turėti tobulą odą, supratau, kad ne viskas susiję su tuo, ką ant odos tepame. Nėra stebuklingo kremo, kuris sumažintų raukšles - patikėkite manimi, jei toks būtų, aš užstatyčiau savo namą, kad tik galėčiau jo nusipirkti. Tačiau didžiulių pokyčių gali padaryti tai, ką valgote ir kaip rūpinatės savo oda.

Parašykite atsiliepimą apie "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai su "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams" perkama kartu