0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams

  • Nuolaida knygai -52%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 20,49 €*
Sutaupote: 10.50 € (52%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams


2021-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams" aprašymas
"Paprašyta parašyti naują knygą aš vos nepašokau iš džiaugsmo. Kurdama savo pirmąją knygą "Jemma Kidd makiažo meistriškumo pamokos" išgyvenau patį nuostabiausią jausmą. Tai knyga, kurioje perteiktos visos mano žinios apie šią industriją, tai, ko daug metų mokau makiažo mokykloje. Šioje knygoje aš norėjau gilesniu rakursu pristatyti visas problemų sprendimo gudrybes ir technikas, kurių išmokau per daugelį metų. Dėmesį kreipiau į viską - nuo odos tono iki akies formos - ir mąsčiau, su kokiais iššūkiais susiduria moterys darydamos makiažą, kokios grožio problemos joms kelia rūpestį kiekvieną dieną. Nerasime dviejų moterų, vienodais veidais, akimis ar lūpomis. Ypač turėtume atkreipti dėmesį į akių formą, todėl norėjau pristatyti skirtingus būdus, kaip daryti makiažą, kad pasiektume patį gražiausią rezultatą. Norėčiau kalbėti ir apie kitas su grožiu susijusias problemas, kurios, kaip žinau, kelia rūpestį daugeliui moterų - nuo aknės iki senėjimo apraiškų - tad pakviečiau dvi savo drauges, kad pasidalytų savo, tikrų specialisčių, žiniomis - tai odos priežiūros guru Sarah Chapman ir mitybos specialistė Petronella Ravenshear. Daug metų su jomis konsultuodamas! gaunu neįkainojamų patarimų - jos abi yra savo srities ekspertės. Daugybę metų ieškodama atsakymo, kaip turėti tobulą odą, supratau, kad ne viskas susiję su tuo, ką ant odos tepame. Nėra stebuklingo kremo, kuris sumažintų raukšles - patikėkite manimi, jei toks būtų, aš užstatyčiau savo namą, kad tik galėčiau jo nusipirkti. Tačiau didžiulių pokyčių gali padaryti tai, ką valgote ir kaip rūpinatės savo oda."

Jemma Kidd


Jemma Kidd - viena iš grožio industrijos garsenybių, Max Factor, Rimmel ir kitų garsių firmų ekspertė, Londono grožio akademijos dėstytoja.

Be to, ji bendradarbiauja su žymiausiais mados pasaulio fotografais ir dizaineriais. Jos straipsnius mielai spausdina Voque, W, Glamour, Elite, o YOU Magazine ji turi savo nuolatinę rubriką.

Jau 13 metų sėkmingai veikia Jemmos Kidd įkurta makiažo mokykla.


Iš anglų kalbos vertė Audronė Molytė

ĮŽANGA


Paprašyta parašyti naują knygą aš vos nepašokau iš džiaugsmo. Kurdama savo pirmąją knygą "Jemma Kidd makiažo meistriškumo pamokos" išgyvenau patį nuostabiausią jausmą. Tai knyga, kurioje perteiktos visos mano žinios apie šią industriją, tai, ko daug metų mokau makiažo mokykloje. Šioje knygoje aš norėjau gilesniu rakursu pristatyti visas problemų sprendimo gudrybes ir technikas, kurių išmokau per daugelį metų. Dėmesį kreipiau į viską - nuo odos tono iki akies formos - ir mąsčiau, su kokiais iššūkiais susiduria moterys darydamos makiažą, kokios grožio problemos joms kelia rūpestį kiekvieną dieną. Nerasime dviejų moterų, vienodais veidais, akimis ar lūpomis. Ypač turėtume atkreipti dėmesį į akių formą, todėl norėjau pristatyti skirtingus būdus, kaip daryti makiažą, kad pasiektume patį gražiausią rezultatą. Norėčiau kalbėti ir apie kitas su grožiu susijusias problemas, kurios, kaip žinau, kelia rūpestį daugeliui moterų - nuo aknės iki senėjimo apraiškų - tad pakviečiau dvi savo drauges, kad pasidalytų savo, tikrų specialisčių, žiniomis - tai odos priežiūros guru Sarah Chapman ir mitybos specialistė Petronella Ravenshear. Daug metų su jomis konsultuodamas! gaunu neįkainojamų patarimų - jos abi yra savo srities ekspertės. Daugybę metų ieškodama atsakymo, kaip turėti tobulą odą, supratau, kad ne viskas susiję su tuo, ką ant odos tepame. Nėra stebuklingo kremo, kuris sumažintų raukšles - patikėkite manimi, jei toks būtų, aš užstatyčiau savo namą, kad tik galėčiau jo nusipirkti. Tačiau didžiulių pokyčių gali padaryti tai, ką valgote ir kaip rūpinatės savo oda.

  • Autorius: Jemma Kidd
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955214434

Parašykite atsiliepimą apie "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams", kurią skaitytojams dovanoja Jemma Kidd. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jemma Kidd su knyga "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jemma Kidd. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Makiažo paslaptys. Grožio pamokos moterims ir patarimai profesionalams" perkama kartu