0

Mano vaikas mane varo iš proto!

Internetu: 8,29 €
Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Mano vaikas mane varo iš proto!

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 16x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094792205

8.29 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygoje „Mano vaikas mane varo iš proto!“ vaikų auklėjimo specialistės gilinasi į laikotarpį tarp vaikystės ir ankstyvos paauglystės – su kokiais iššūkiais susiduria 6–11 metų vaikai bei jų tėvai ir kaip juos įveikti?

Vaikui sukako šešeri. Keleri pirmieji metai jau praeityje, vaikas tapo savarankiškesnis, o paauglystė dar kažkur toli. Atrodo, pagaliau galėsite šiek tiek atsikvėpti. Tačiau netruksite suprasti, kaip stipriai klystate!

6–11 metų laikotarpiu aktyviai formuojasi vaiko smegenys, bręstanti asmenybė nori būti savarankiška – tą išduoda ir vaiko emocijos, ir besivystantys socialiniai įgūdžiai. Vieną dieną jis ieško švelnumo ir nori prisiglausti, o kitą sulaukiate skambučio iš mokyklos, kad jūsų vaikas susimušė su klasės draugu. Tokio amžiaus vieni vaikai tampa išdykę, kiti - išsiblaškę, treti vis labiau užsisklendžia savyje. Kaip elgtis, susidūrus su tokiu emociniu nepastovumu?

Šis „amerikietiškų kalnelių“ etapas vargina visą šeimą – vaikams patiems sunku suprasti, kas vyksta, o tėvams kasdien tenka susidurti su nepastovia nuotaika, priešgyniavimu ir emocijų kaita. Tėvai, susidūrę su nepaaiškinamomis emocijų bangomis, dažnai netenka kantrybės ir imasi griežtų auklėjimo priemonių. Galiausiai nuolatiniai, net ir menki, konfliktai išvargina visą šeimą.

Isabelle Filliozat knygoje „Mano vaikas mane varo iš proto!“ siekia užkirsti kelią nesantankai šeimoje ir grąžinti ramybę bei savitarpio supratimą. Ji aptaria šiuo laikotarpiu tėvams kylančius klausimus, o patarimus kaip elgtis vienokioje ar kitokioje situacijoje iliustruoja pavyzdžiais. Jos idėjos grindžiamos pozityvaus auklėjimo bei empatiško elgesio principais.

Pirmajame knygos skyriuje Isabelle Fillozat aptaria probleminį elgesį lemiančius veiksnius – stresą, prieraišumą ir laisvės poreikį, o antrajame moko klausytis ir priimti vaikų emocijas. Vėlesni skyriai skirti vaiko nuo 7 iki 11 metų raidos aprašymui – autorė pristato sąmoningą amžių, paliečia neišvengiamą draudimų ir bausmių temą. Autorė tėvams primena, kad vieno teisingo atsakymo nėra: kiekvienas vaikas skirtingas, todėl būtina atsižvelgti į kiekvieno iš jų individualumą. Ji siekia pateikti pagrindines auklėjimo gaires, kad vaikas pasitiktų paauglystę pasitikėdamas savimi.

Isabelle Fillozat (Izabel Fijoza) – psichologė ir psichoterapijos pedagogė, vadovaujanti Ryšių ir emocijų supratimo mokyklai Provanso Ekse, Prancūzijoje. „Mano vaikas mane varo iš proto!“ - viena iš daugelio jos knygų, skirtų vaikų auklėjimui ir emociniam tėvų bei vaikų tarpusavio supratimui.

Anouk Dubois (Anuk Diubua) – psichomotorikos specialistė, ankstyvosios vaikystės metodininkė, knygų iliustratorė.

Iš prancūzų kalbos vertė Donata Pleskevičienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu