⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mažieji troliai ir didysis potvynis (Troliai Mumiai 1)

Kaina: 9,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 9.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažieji troliai ir didysis potvynis (Troliai Mumiai 1)" aprašymas

„Mažieji troliai ir didysis potvynis“ - pirmoji pasaulinę šlovę pelniusios rašytojos Tuvės Janson knyga apie trolius Mumius. Joje pasakojama, kaip Muminukas su mama ir draugais leidžiasi ieškoti pražuvėlio tėčio ir kaip visi suranda garsųjį trolių Mumių slėnį.

Troliai Mumiai – tai rašytojos Tuvės Janson sugalvotos mažos būtybės, kurios elgiasi kaip suaugę žmonės, o žaidžia kaip vaikai. Tai itin dori ir geraširdžiai padarėliai. Mumių slėnyje mielas bet koks svečias. „Šitokio pasaulio savo širdies gelmėse trokšta kiekvienas iš mūsų“, – rašė Tuvė Janson.

„Buvo 1939-ųjų karo žiema. Darbai sustojo; regėjosi beprasmiška toliau piešti paveikslus.
Tad gal ir suprantamas daiktas, jog staiga užsimaniau parašyti kokį nors kūrinėlį, prasidedantį žodžiais: "Vieną kartą..." Be abejonės, tai turėjo būti pasaka, tačiau aš leidau sau išvengti princų, princesių ir vaikučių, užtat pasirinkau piktą figūrėlę, kurią piešdavau po savo karikatūromis, ir pavadinau ją Muminuku.
Beveik baigtą pasakojimą buvau užmetusi iki pat 1945 metų. O paskui apsilankė bičiulis ir pasakė, kad iš viso to galėtų išeiti vaikiška knygelė, reikėtų ją pabaigti ir iliustruoti, gal leidėjai paimtų.
Mąsčiau, jog knygelės pavadinime turėtų būti žodis "Muminukas", kaip jis ieško savo tėčio - kaip ir kapitono Granto, - bet leidykla pageidavo "Mažųjų trolių", kad būtų suprantamiau skaitytojams.
Šį pasakojimą man įkvėpė vaikystės knygos, kurias skaičiau ir mėgau, truputis Žiulio Verno, truputis Kolodžio (žydraplaukė mergaitė) ir taip toliau. Kodėl gi ne? Kad ir kaip ten būtų, tai pati pirma laiminga mano pabaiga!“

Tove Jansson


  • Autorius: Tove Jansson
  • Serija: Troliai Mumiai
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955883173
  • Vertėjas: Laima Bareišienė
  • Iš kokios kalbos versta: švedų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mažieji troliai ir didysis potvynis (Troliai Mumiai 1)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mažieji troliai ir didysis potvynis (Troliai Mumiai 1)", kurį pristato Tove Jansson. Siūlome ne tik išsamų "Mažieji troliai ir didysis potvynis (Troliai Mumiai 1)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tove Jansson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mažieji troliai ir didysis potvynis (Troliai Mumiai 1)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mažieji troliai ir didysis potvynis (Troliai Mumiai 1)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mažieji troliai ir didysis potvynis (Troliai Mumiai 1)" perkama kartu