0

Naujoji žemė

4.6
(5 įvertinimai)
Knygą turime sandėlyje
2014-06-10 Jurgita

P.S. netyčia vietoje 5 žvaigždžių paspaudžiau 3. Būna :)

Informacija

Naujoji žemė

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9789955599944

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Naujoji žemė" aprašymas

Parašęs knygas "Šios akimirkos jėga. Dvasios nušvitimo vadovas" ir "Šios akimirkos jėgos praktika. Mokymai, meditacijos, pratimai" Eckhartas Tolle milijonus žmonių įkvėpė siekti laisvės ir džiaugsmo, – dalykų, kurie randami šioje būties akimirkoje.Knygoje „Naujoji žemė“ autorius išplėtojo savo idėją ir parodė, kaip įveikti ego valdomos sąmonės ribas. Tai yra ne tik esminė laimingo gyvenimo sąlyga, bet ir žingsnis, kurį žengę žmonės užbaigs pasaulyje vykstančius konfliktus ir nutrauks kančią. Eckhartas Tolle aiškina, kaip mūsų prisirišimas prie ego sukuria disfunkciją, iš kurios savo ruožtu kyla pyktis, pavydas ir kitos neigiamos būsenos, kurios žmogų daro nelaimingą.


Skaitytojai galų gale pamatys, kaip atsibusti iš tokios būsenos su nauja sąmone ir pradėti gyventi tikrą pasitenkinimą teikiantį gyvenimą."Knyga "Naujoji žemė" nesiekia apkrauti jūsų nauja informacija, įtikinti jus vienais ar kitais dalykais arba įpiršti kokią nors nuomonę, o tik mėgina sukelti jūsų sąmonės virsmą, kitaip tariant, pabudimą. Tuo aspektu knyga nėra įdomi. Įdomi reikštų tai, kad išdėstytas idėjas bei sąvokas galite įvertinti, mintyse jas analizuoti, sutikti su jomis ar nesutikti. Ši knyga yra apie jus. Ji arba pakeis jūsų sąmonės būseną, arba liks jums bereikšmė. Ji padės pabusti tik tiems, kurie tam pasirengę. Toli gražu ne visi yra tokie, tačiau su kiekvienu pabudusiuoju kolektyvinė sąmonė plečiasi ir palengvina dvasinę kelionę kitiems, dar nepabudusiems. Jei nežinote, ką reiškia pabudimas, skaitykite šiuos puslapius. Tik patys pabudę, suvoksite šio žodžio reikšmę. Užtenka minties blykstelėjimo, kad prasidėtų negrįžtamas pabudimo vyksmas. Kai kurie tą blykstelėjimą patirs dabar, paėmę į rankas šią knygą, o kai kurie net nesuvoks, kad planetoje vyksmas jau prasidėjęs. Vieni pajunta pabudimą per praradimą ar kančią, kiti - pabendravę su dvasiniu mokytoju ar perskaitę dvasinių mokymų knygą (viena tokių knygų yra "Šios akimirkos jėga"), o galbūt bus viskas kartu. Jeigu jaučiate, kad pradėjote busti, skaitydami šią knygą permainas paspartinsite ir įtvirtinsite.Ar žmonija pasirengusi sąmonės virsmui, nuostabiam ir giliam vidiniam sužydėjimui, kurį palyginę su gėlių žydėjimu, regėtume tik menką ano atspindį? Ar žmonės gebės atsisakyti savo struktūriško mąstymo, atverti sąmonę ir tapti skaidrūs it krištolas ar brangakmeniai? Ar jie galės atsispirti materializmo ir materialumo traukai, nutraukti susitapatinimą su pavidalais, kuris laiko juos įkalinęs jų asmenybių viduje ir kuris yra ego pagrindas?Apie tokį virsmą kalbėjo ir skleidė šią žinią žmonėms didieji žmonijos mokymai. Žinianešiai - Buda, Jėzus ir kiti, mažiau žinomi - buvo ankstyvieji žmonijos pabudimo žiedai, retos ir brangios esybės. Tačiau anuo metu visuotinis sužydėjimas dar nebuvo įmanomas, todėl jų žinia buvo nesuprasta ir neretai stipriai iškraipoma. Ji negalėjo permainyti daugumos žmonių elgsenos ir ją priėmė vos vienas kitas.Ar dabar žmonija yra labiau pasirengusi nei ankstyvųjų mokytojų laikais? Kodėl taip turėtų atsitikti? Ką galėtų padaryti kiekvienas iš jūsų, siekdamas sužadinti ar pagreitinti šią vidinę permainą? Kokie požymiai apibūdina senąją ego sąmonę ir kaip atpažinti beužgimstančią naująją sąmonę? Tokius ir panašius svarbius klausimus nagrinėsime knygoje "Naujoji žemė". Svarbu tai, kad ji pati yra virsmo įrankis, kuris radosi iš naujosios sąmonės."

2014-06-10

P.S. netyčia vietoje 5 žvaigždžių paspaudžiau 3. Būna :)

2014-06-10

Perskaičiau, labai patiko, nupirkau dovanų draugei. Ieškantiems dvasinio nušvitimo ar šiaip prasmės ir ramybės šiame (nepabijokim to žodžio) išprotėjusiame pasaulyje.
Jei esate gavę tokių dvasinio nušvitimo receptų kaip "būk čia ir dabar", "atsisakyk iliuzijos", "Dievo ramybė telydi tave" ir nei velnio nesupratote, ką su jais daryti, paskaitykit šią knygą. Tikėtina, pasidarys kiek aiškiau.
Suprantantiems anglų kalbą, rekomenduoju pasiklausyti paskaitų internete.
Malonus knygos leidimas.

2010-08-25

E.Tolle - manau pats iškiliausias dvasinis mokytojas šiuo metu pasaulyje. O ši knyga - nuolatos guli mano lovoje.. :)

2010-08-03

Pritariu. 100%

2010-07-06

Nepaprasta knyga isisamoninti fundamentines tiesas ir pradeti gyventi kitaip. Nepaprasta pagalba vilties nematanciam nusvisti...

Parašykite atsiliepimą apie "Naujoji žemė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Naujoji žemė, kurią skaitytojams dovanoja Eckhart Tolle. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eckhart Tolle su knyga Naujoji žemė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Naujoji žemė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eckhart Tolle. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Naujoji žemė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Naujoji žemė" perkama kartu