0

Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 4.00 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 438
  • ISBN ar kodas: 9789955232438

2020-10-31 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas" aprašymas

Romanas „Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas“ skaitytoją panardina į dviejų izoliuotų ir keistų pasaulių gyvenimą. Viename jų – šiuolaikinis Tokijas: herojai klausosi Bobo Dilano, mėgaujasi italų virtuve ir rūpinasi gyvybiškai svarbių duomenų saugumu kompiuterizuotoje bei informacijos revoliuciją išgyvenančioje visuomenėje. Antrasis pasaulis – mažas, keistai nykus, uždaras Miestas; po jo laukus klajoja vienaragiai, o savastį praradę jo piliečiai gyvena skyrium nuo savo šešėlių.
Meistriškai kuriama savita kiekvieno pasaulio atmosfera ir susipinantys herojų likimai skaitytoją įtraukia į linksmą, o kartu ir labai rimtą proto prigimties ir galimybių apmąstymą.
Iš anglų kalbos vertė Jūratė Nauronaitė.

Parašykite atsiliepimą apie "Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas, kurią skaitytojams dovanoja Haruki Murakami. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Haruki Murakami su knyga Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Haruki Murakami. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Negailestinga stebuklų šalis ir Pasaulio galas" perkama kartu