-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SILUMA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Parenkite savo vaiką mokyklai. 500 psichomotorinių žaidimų 2-6 metų vaikams

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 3,00 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-02-13 Inga

Labai gera knyga. Daug aiškių ir paprastų pratimų vaikams lavinti, su paveiksliukais. Viskas pagal kategorijas: smulkioji motorika, stambioji motorika, erdvės suvokimas, kalbos raiškos lavinimas, atminties lavinimas ir pan. Rekomenduoju.


2022-05-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Parenkite savo vaiką mokyklai. 500 psichomotorinių žaidimų 2-6 metų vaikams" aprašymas

Žaisminga veikla suformuos vaiko struktūrinius įgūdžius, padės jį ugdyti fiziškai, emociškai ir intelektualiai.

Į mokyklą tik po kelerių metų, bet laikas bėga greitai... Kaip savo mažuosius pamažu parengti šiai naujai patirčiai? Knygos "Parenkite savo vaiką mokyklai. 500 psichomotorinių žaidimų 2-6 metų vaikams" autorė, mokytoja ir vaikų raidos specialistė, pateikia 500 atsakymų į šį visiems tėvams rūpimą klausimą – 500 paprastų ir linksmų žaidimų, skirtų psichomotorinei vaiko raidai skatinti kasdienės veiklos metu. Su psichomotorine veikla susiję įgūdžiai ir elgsenos pagrindai yra neatsiejami nuo vaiko sėkmės mokykloje – sugebėjimo skaityti, rašyti ir skaičiuoti.

Louise Doyon (Luisė Dujon, g. 1943) Kvebeko universitete Monrealyje studijavo specialųjį ugdymą ir jau daugiau nei 30 metų dirba mokytoja. Pirmą kartą prieš 40 metų išleista jos knyga Parenkite savo vaiką mokyklai vis dar yra nepralenkiamas ikimokyklinio amžiaus vaikų psichomotorinių gebėjimų ugdymo vadovas. Ji skirta ne tik tėveliams, bet ir mokytojams, privačių ir valstybinių vaikų darželių pedagogams, ligoninėse dirbantiems mokymo specialistams.

Iš prancūzų kalbos vertė Giedrė Cibulskaitė


  • Autorius: Louise Doyon
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 178
  • Formatas: 17x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955234838

Kiti taip pat domėjosi


2018-02-13

Labai gera knyga. Daug aiškių ir paprastų pratimų vaikams lavinti, su paveiksliukais. Viskas pagal kategorijas: smulkioji motorika, stambioji motorika, erdvės suvokimas, kalbos raiškos lavinimas, atminties lavinimas ir pan. Rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Parenkite savo vaiką mokyklai. 500 psichomotorinių žaidimų 2-6 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Louise Doyon pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Parenkite savo vaiką mokyklai. 500 psichomotorinių žaidimų 2-6 metų vaikams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Parenkite savo vaiką mokyklai. 500 psichomotorinių žaidimų 2-6 metų vaikams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Parenkite savo vaiką mokyklai. 500 psichomotorinių žaidimų 2-6 metų vaikams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Parenkite savo vaiką mokyklai. 500 psichomotorinių žaidimų 2-6 metų vaikams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Louise Doyon tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Parenkite savo vaiką mokyklai. 500 psichomotorinių žaidimų 2-6 metų vaikams" perkama kartu