-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pasakojimas apie du miestus (serija "Mažos didelės knygos")

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 3.29 SoldOut

Knygos "Pasakojimas apie du miestus (serija "Mažos didelės knygos")" aprašymas

Nepamirštamoje dramatiškoje Charleso Dickenso knygoje "Pasakojimas apie du miestus" pasakojama apie meilę, ištikimybę, draugystę ir gyvybei kylančią grėsmę. Romane vaizduojamas istorinis lūžis, per kurį epocha keičia epochą.


Didžioji Prancūzijos revoliucija. Paryžiaus gatvėse įtūžusi minia. Visur aplinkui pavojai. Pusiau anglė pusiau prancūzė Liusė Manet su savo šeima ramiai gyvena Londone. Kadaise išgelbėjusi savo tėvą, ji jaučiasi saugi. Bet ilga kruvina minios ranka pasiekia ir ją bei jos artimuosius. Pavojus kaskart didėja.


Charlesas Dickensas (1812-1870) - žymiausias anglų romano kūrėjas, dažnai vadinamas romanistų Shakespeare'u, nepaprastai turtingos vaizduotės rašytojas, garsiųjų kūrinių "Kalėdų giesmė", "Oliveris Tvistas", "Deividas Koperfildas", "Pasakojimas apie du miestus" autorius.


Iš anglų kalbos vertė Vytautas PetrukaitisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasakojimas apie du miestus (serija "Mažos didelės knygos")"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pasakojimas apie du miestus (serija "Mažos didelės knygos")", Čarlzas Dikensas (Charles Dickens). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Čarlzas Dikensas (Charles Dickens) su knyga "Pasakojimas apie du miestus (serija "Mažos didelės knygos")" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pasakojimas apie du miestus (serija "Mažos didelės knygos")" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Čarlzas Dikensas (Charles Dickens). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pasakojimas apie du miestus (serija "Mažos didelės knygos")" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pasakojimas apie du miestus (serija "Mažos didelės knygos")" perkama kartu