⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sakralinių ženklų ir dainų formulių poveikis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 4.6 SoldOut

Knygos "Sakralinių ženklų ir dainų formulių poveikis" aprašymas

Kortelių rinkinys "Sakralinių ženklų ir dainų formulių poveikis" autorė - kultūros darbuotoja, pedagogė Ilzė Jansonė, kurią žmonės 45 metus labiau pažįsta kaip garsią liaudies medicinos žinovę, žiniuonę, egzorcistę, dar ir etnologę bei 65 knygų autorę apie sveikatingumą ir latviškojo gyvenimo būdo sampratą.
Ilzė Jansonė yra ir Dainų, ženklų ir Pasaulio energetinių vietovių tyrinėtoja, iššifruotoja ir žiniuonė. Ateityje ji dalinsins savo patirtimi, kad šios žinios būtų prieinamos ne tik siauram jos kolegų ir auklėtinių ratui, bet ir visiems besidomintiems. Kol bus išleista didžioji ženklų ir Dainų knyga, laikinai kasdieniniam naudojimui tiks šios kortelės ir lipdukai.


  • Autorius: Ilze Jansone
  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789984868646

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sakralinių ženklų ir dainų formulių poveikis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Ilze Jansone pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sakralinių ženklų ir dainų formulių poveikis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sakralinių ženklų ir dainų formulių poveikis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sakralinių ženklų ir dainų formulių poveikis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sakralinių ženklų ir dainų formulių poveikis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilze Jansone tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sakralinių ženklų ir dainų formulių poveikis" perkama kartu