Uždaryti

Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis

-79%

Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Luceo
Išleidimo metai: 2014
Formatas: 17x25, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 304
ISBN ar kodas: 9786098112245
TURINYS

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole!

Anotacija

"Žiūrėkite į naują faktą kaip maži vaikai, būkite pasiruošę atmesti visas išankstines nuomones, nuolankiai nerkite į bet kokią bedugnę, prie kurios krašto jus prives Gamta - antraip nieko neišmoksite ir nesužinosite."
Thomas Henry Huxley

Šioje knygoje "Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškių priežastis" Maiklas Talbotas, remdamasis kvantinės fizikos ir neurofiziologijos faktais, skatina drąsiau ir kūrybiškiau žvelgti į mus supanti pasaulį, neapsiribojant tradiciniais mokslo postulatais.
Knygoje plėtojama neurofiziologo Karlo Pribamo įžvalga apie holograminį smegenų funkcionavimo principą ir fiziko teoretiko Deivido Bomo idėja apie paslėptąją ir išreikštąją tikroves, kitaip tariant - kalbama apie holograminę visatos prigimtį. Knyga atspindi holistinį požiūrį, kuris galbūt taps ateities civilizacijos pagrindu.

Michael Talbot yra žinomas rašytojas, kūęs ir grožinės litearatūros kūrinius, ir rašęs mokslo bei dvasingumo sintezės temonis. Kūrybinių idėjų Talbotas sėmėsi kvantinės fizikos srityje, nes kaip tik ten yra ta riba, kur mokslas susiduria su dvasingumu.
Stovėdamas ant šios ribos, Talbotas puikiai mato abi teritorijas, bet stengiasi perdaug nenuklysti nė į vieną iš jų ir apie sudėtingąsias šiuolaikinės kvantinės fizikos realijas pasakoja labai suprantamai ir paprasta kalba. Tai jo populiarumo paslaptis.

Šioje knygoje Maiklas Talbotas plėtoja idėją, kad visas mūsų matrialus pasaulis ir net visa visata - nuo subatominių dalelių iki spindinčių danguje žvaigždžių - nėra relaūs ar atskirai egzistuojantys dalykai.
Visos apčiuopiamos ir regimos formos, kurias mes vadiname savo tikrove, yra tik projekcijos, kurios kyla iš kitos, nematomos aukštesnio lygmens tikrovės. Visa materiali sfera yra holograma ir kiekvienas jos fragmentas atspindi visumą.
Toks holograminis visatos modelis šiandieną randa vis daugiau šalininkų ir sulaukia vis tvirtesnio pripažinimo.

"Negalima sakyti, kad stebuklai paneigia Gamtos dėsnius. Stebuklai paneigia mūsų žinias apie Gamtos dėsnius."

Šv. Augustinas

Iš anglų kalbos vertė Virginija Bertulė ir Andrius Rondomanskis

Knygų komplektas "KOMPLEKTAS. Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis + Gyvenimų knyga"

Atsiliepimai

2018 m. sausio 26 d.
Raimonda
tokia gera, praplečianti sąmonę
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis