⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

10% laimingesnis

5.0
(7 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 1,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-07 Milda

Man labai patiko. Autorius pasakoja savo patirtį, kaip kalbino žymius "dvasios nušvitimo" lyderius, kaip Eckhart Tolle, ieškojo dvasinės ramybės įvairiais siūlomais metodais, išbandė meditacijas, atsiskyrimo stovyklas, kaip suderinti meditaciją su darbu, ir ar "dvasinis nušvitimas" nepadaro mūsų tiesiog neefektyviais, nieko nesiekiančiais, neambicingais, ar išvis verta siekti to "dvasinio nušvitimo". Man buvo labai artimas autoriaus požiūris ir mąstymas, atsakė į daug mano klausimų, dvejonių, pridėjo aiškumo.


2023-03-31 1.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "10% laimingesnis" aprašymas

Įkvepiantys memuarai „10 % laimingesnis“ - 2014 m. Living Now Book Awards laimėtojas.

Nacionalinės laidos metu patyręs panikos ataką, Danas Harrisas suprato, kad kažką gyvenime reikia keisti. Nors niekada nebuvo tikintis, jis įsitraukė į keistą nuotykį su nemalonėn patekusiu pamokslininku, paslaptingu savigalbos guru ir pulkeliu smegenis tyrinėjančių mokslininkų. Ilgainiui jis suprato, kad jo problemas sukėlė tai, ką visąlaik laikė savo stiprybe: niekada nenutylantis ir nepasisotinantis balsas galvoje, padėjęs jam veržtis į priekį itin konkurencingame žiniasklaidos versle, bet taip pat vertęs priimti be galo kvailus sprendimus, kurie ir sukėlė priepuolį tiesioginiame eteryje.

Netikėtai Harrisas randa veiksmingą būdą balsui suvaldyti – tai, ką jis visuomet laikė neįmanomu ar beprasmiu užsiėmimu: meditaciją. Tyrimai rodo, kad šios praktikos nauda neišmatuojama – nuo mažesnio kraujo spaudimo iki iš esmės perprogramuotų smegenų.

Knyga „10 % laimingesnis“ kviečia į kelionę po negirdėtus neuromokslo atradimus, vidinius mediatinklo užkaborius ir Amerikos dvasinio pasaulio kraštutinumus. Perskaitę ją, gausite žinių rinkinį, galintį išties pakeisti jūsų gyvenimą.

"Toliau gausėja mokslinių įrodymų, pagrindžiančių meditacijos teikiamą naudą sveikatai, bei amerikiečių, kurie laiko save medituotojais. Tačiau tik perskaitęs knygą "10 % laimingesnis" iš tikrųjų panorau tai išmėginti. Danas Harrisas nutraukė nuo meditacijos paslapties šydą ir parodė, kaip lengva paversti ją savo gyvenimo dalimi. Kandžiai atvira, nepaprastai smagi ir labai įžvalgi knyga. Perskaitęs ją tapau kur kas daugiau nei 10 procentų laimingesnis."
Dr. Richard E. Besser,"ABC News" sveikatos ir medicinos temų vyriausiasis redaktorius

"Išlaikydamas humoro jausmą Harrisas geraširdiškai nušviečia, kaip ieškojo vidinės ramybės, tuo pačiu kovodamas su iššūkiais, keliančiais pavojų sunkiai pasiektai karjerai šiuolaikinės žiniasklaidos mėsmalėje. Jis bičiuliškai ir praktiškai pristato sąmoningumo ir nušvitimo galias."
"Kirkus Revievvs"

"Sunku patikėti, kad "Nightline" vedėjas Danas Harrisas - sąmoningumo advokatas, bet jo naujoji knyga galėtų būti kaip tik tai, ko reikia, kad atsikvošėtume ir suvoktume, kokiais nelaimingais ir liguistais tampame šiame įtemptame pasaulyje."
xoJane.com

"Nepaprastai atvira, įdomi, vietomis širdį glostanti istorija apie vieno labai protingo žmogaus gyvenimą keičiančią kelionę į gilesnį suvokimą, kaip tapti geresniais žmonėmis. Kadangi Danas nenustoja medituoti, tikiuosi, kad jis taps bent jau 11 procentų laimingesnis - o gal ir daugiau."
Chade-MengTan, knygos "Vidiniai ieškojimai" autorius

Iš anglų kalbos vertė Martyna Bražiūnaitė


  • Autorius: Dan Harris
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099547497

Kiti taip pat domėjosi


2023-02-07

Man labai patiko. Autorius pasakoja savo patirtį, kaip kalbino žymius "dvasios nušvitimo" lyderius, kaip Eckhart Tolle, ieškojo dvasinės ramybės įvairiais siūlomais metodais, išbandė meditacijas, atsiskyrimo stovyklas, kaip suderinti meditaciją su darbu, ir ar "dvasinis nušvitimas" nepadaro mūsų tiesiog neefektyviais, nieko nesiekiančiais, neambicingais, ar išvis verta siekti to "dvasinio nušvitimo". Man buvo labai artimas autoriaus požiūris ir mąstymas, atsakė į daug mano klausimų, dvejonių, pridėjo aiškumo.

2020-12-22

Man patiko, nes knyga labai dinamiška, parodo žurnalistinio darbo užkulisius, kas yra labai įdomu, bet neperspausta su tuo, išsiplėčia ties istorijomis apie dvasingumą, tikėjimą, religiją. Tai nėra knyga kuri parašyta liepiamaja nuosaka, ką aš suprantu kaip didelį neprofesionalumą ir "pigumą". Manau iš jos galima daug pasiimti, ypač žmonėms kurie ieško vidinės pusiausvyros.

2020-11-02

Labai lengvai skaitoma, įkvepianti istorija. Man labai patiko!

2020-04-07

Lengvai skaitoma, informatyvi, tikrai praplės akiratį.

2018-08-17

geriausia knyga lietuviškai apie meditaciją

2016-05-22

Verta dėmesio knyga norintiems atrasti dvasinę harmoniją

2016-05-22

Super gera, įkvepianti knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "10% laimingesnis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Dan Harris pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "10% laimingesnis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "10% laimingesnis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "10% laimingesnis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "10% laimingesnis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dan Harris tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "10% laimingesnis" perkama kartu