0

Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą

  • Nuolaida knygai -34%
4.5
(18 įvertinimai)
Internetu: 7,29 €
Knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 3.70 € (34%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2019-06-09

Informacija

Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą

  • Leidėjas: forSMART
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 191
  • ISBN ar kodas: 9786098194029

7.29 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Netrukus pasirodys antroji autoriaus knyga - "Viskas yra sukrušta. Knyga apie viltį ".

Originalus knygos pavadinimas: "The Subtle Art of Not Giving a
F*ck: A Counterintuitive Approach to Living a Good Life".

Šiame mūsų kartos savigalbos vadove tinklaraštininkas-superžvaigždė mums parodo, kad gebėjimo būti laimingam esmė – liautis stengtis būti nuolat pozityviam, ir vietoj to stengtis geriau spręsti problemas.


Dešimtmečius mums vis buvo sakoma, kad pozityvus mąstymas yra raktas į laimingą ir turiningą gyvenimą. Tačiau tos dienos baigėsi. „Velniop pozityvumą, – sako Markas Mansonas. – Būkime atviri – kartais reikalai būna sumauti ir turime su tuo susitaikyti.“ Kelerius pastaruosius metus Mansonas savo itin populiariame tinklaraštyje sklaidė mūsų iliuzines viltis, susijusias su savivaizdžiu ir pasauliu. Dabar savo negailestinga išmintimi jis dalijasi šioje novatoriškoje knygoje "Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą | The Subtle Art of Not Giving a
F*ck: A Counterintuitive Approach to Living a Good Life"
.


Mansonas savo argumentus pateikia pasitelkdamas tiek akademinius tyrimus, tiek taiklius juokelius, kad gyvenimas pagerės ne išmokus iš citrinų pasidaryti limonadą, o išmokus jas geriau virškinti. Žmonės netobuli ir riboti. Anot Mansono, ne visi gali būti išskirtiniai – visuomenėje yra ir laimėjusiųjų, ir pralaimėjusiųjų; tai ne visai teisinga ir tai – ne mūsų kaltė. Rašytojas pataria mums susipažinti su savo trūkumais ir su jais susitaikyti. Jo teigimu, tai yra tikrasis galios šaltinis. Kai tik pripažįstame savo baimes, klaidas ir abejones, kai liaujamės bėgti nuo skausmingos tiesos, jos vengti ir stojame su ja į akistatą, randame drąsos ir pasitikėjimo savimi, kurio taip desperatiškai siekiame.


Gyvenime turime ribotą skaičių dalykų, dėl kurių galime triznoti. Todėl turi išmintingai rinktis, dėl ko verta rūpintis.“ Mansono atviros, tikros ir linksmos istorijos, pagyvintos nešvankiu, šiurkščiu humoru, supurto ir pažadina. Ši knyga – tarsi pliaukštelėjimas per veidą, priverčiantis kiekvieną pabusti ir pradėti gyventi pilnatviškesnį ir žemiškesnį gyvenimą.


"Tvirtybę, laimę ir laisvę suteikia žinojimas, kuo rūpintis, o svarbiausia – kuo nesirūpinti. Tai meistriškai parašyta filosofinė ir praktinė knyga, suteiksianti skaitytojams išminties būtent tai padaryti."

Ryan Holiday, „New York Times“ bestselerių „The Obstacle Is the Way“ ir „Ego Is the Enemy“ autorius


"Visų kitų knygų priešingybė. Nesistenk. Pasiduok. Klysk. Nuleisk kartelę. Nebetikėk savim. Paisyk savo skausmo. Ak, ir pribaik save. Kiekvienas teiginys įžvalgus, teisingas, naudingas ir veikia kur kas galingiau nei įprastas pozityvumas. Glausta, bet nepaprastai gili knyga. Perskaičiau per naktį, o dabar vėl būtina ją perskaityti."

Derek Sivers, „CD Baby“ įkūrėjas ir knygos „Anything You Want: 40 Lessons for a New Kind of Entrepreneur“ autorius


"Markas geba rasti giliai slypinčias stulbinančias, tuo pat metu lyg ir logikai prieštaraujančias įžvalgas apie gyvenimo sunkumus. Dėl to jis yra vienas mėgstamiausių mano rašytojų, o ši knyga kol kas geriausias jo darbas."

Matt Kepnes, „New York Times“ bestselerio „How to Travel the World on $50 a Day: Travel Cheaper, Longer, Smarter“ autorius


"Ši knyga tarsi būtinas geriausio draugo pliaukštelėjimas per veidą: šmaikšti, vulgari ir tikrai verčianti susimąstyti. Skaityk tik tuo atveju, jei ryšies atmesti visus pasiteisinimus ir aktyviai gyventi sumautai geresnį gyvenimą."

Steve Kamb, bestselerio „Level Up Your Life“ autorius ir „NerdFitness.com“ įkūrėjas
2019-06-09

2019-05-13 giedrė

Niekada iki šiol nieko panašaus taip įdomaus skaičius! Super gera...

2019-05-10 Giedrius

Nuostabiausia kada nors skaityta knyga! Dėmesio: tai ne knyga pižonams ir snobams, jiems gali būti per daug skaudu apie save skaityti

2019-03-12 Tadas

Geriau jau buciau 4 filmis praziurejas per ta laika

2019-01-30 Dainius

Šią knygą reikia perskaityt daugeliui, kurie lenktyniauja, lenktyniauja kasdien ir visame kame

2018-11-20 Brigita

Žiauriai gera knyga. Labai rekomenduoju!!!

2018-11-09 Deivis

Ko gero geriausia kada nors skaityta knyga apie tą mūsų trizniojimą ir bandymą nuolat vaidinti laimingus, kai reikalai iš tiesų yra sušikti. Keep calm

2018-11-04 Linutė

Nesu savigalbos knygų mėgėja, bet šio NEW YORK TIMES bestselerio ištrauka internete sudomino ir suintrigavo. Nusipirkau knygą. Patiko toks realistiškas požiūris į pasaulį, visuomenę ir žmones. Netikiu, kad viena knyga gali pakeisti tavo gyvenimą, bet skaitant yra apie ką pamąstyti.

2018-11-03 Giedrius

Labai gera knyga atverianti dabartinės visuomenės skaudulius. Geras vertimas. Glamūras nėra viskas, - tkia pagrindinė idėja.

2018-10-19 Robertas

Vertimas silpnas,bet padėka už nuorodą į kitą žaltinį Ernest Becker “The denial of death”.

2018-09-11 vertimas

knygos pavadinimo vertimas su originaliu pavadinimu kaip visada žengia skirtingais keliais, vienas į rytus, kitas į vakarus

2018-09-07 Simona

Net ir tokiai "Self help" knygai perdaug pilstoma iš tuščio į kiaurą.

2018-02-13 Audrius

Skaitai knygą, tačiau atrodo, kad gertum alų ir šnekučiuotumeis su labai geru draugu. Toks stilius įtraukia iš karto ir knygą perskaičiau per vieną vakarą... Knyga tikrai labai skiriasi nuo kitų motyvacinių knygų...

2018-01-15 Nerijus

Baigiantis narcizo ir privilegijuotųtų epochai, pradės populiarėti tokio tipo knygos. Turiu omeny, žmonės pradės žiūrėti į savo klaidas ir silpnybes, kaip į kažką naudingo. Gyvenimo mačiusiems, ir iš jo pasimokiusiems šioje knygoje nebus nieko naujo, tačiau jaunimui - rekomenduoju.

2018-01-10 Jonas

Gera žinia - siūlomi metodai veikia.
Bloga žinia - gerų rezultatų pasieks vienetai. Minimi principai pradeda veikt po ilgo darbo su savimi. Jie reikalauja vertybių ir santykių peržiūrėjimo. Pokyčiai nesunkiai sugriauna esamą situaciją. Visumoj, atmetus pavadinimą ir stilių, knyga patenka į "pasiek nušvitimą" ar "uždirbk milijoną" kategoriją.

2017-12-03 Laura

Rekomenduoju visiems!

2017-11-30 Lukas

Liuks knyga, gera ne tik pavadinimas, bet ir turinys

2017-11-25 Audrius

Geriausia kada nors skaityta knyga. Nesistebiu, kad parduota milijonas kopijų

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu