TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi

Kaina: 8,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 8.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi" aprašymas

Anne vadovauja genetinių tyrimų kompanijai „23andme“, Susan yra socialinio tinklo „YouTube“ galva, o Janet – Kalifornijos universiteto pediatrijos profesorė. Visas šias tris moteris vienija Wojcicki pavardė – visos jos yra supermamos Esther Wojcicki dukterys. Moters, kuri tituluojama Silicio slėnio krikštamote. Niekas geriau už ją nežino, kokie auklėjimo metodai padeda vaikams tapti geriausiais. Perskaitę Esther Wojcicki knygą „Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi“ suprasite, kaip auginami genijai.

Knygoje Esther Wojcicki pristato savo auklėjimo metodą TRICK. Jį sudaro penki fundamentalūs principai, padedantys augti savarankiškai asmenybei. Tai pasitikėjimas (angl. Trust), pagarba (Respect), nepriklausomybė (Independence), bendradarbiavimas (Collaboration) ir paslaugumas (Kindness). Visi jie veda bendro tikslo link – augdamas vaikas turi tapti savarankiška asmenybe savarankiškame pasaulyje. Juk vaikus auklėjame ne dėl tinkamo elgesio namuose ar klasėje, bet dėl to, kad jie – būsimo pasaulio gyventojai ir žmonijos ateitis.

Skirtingai nei populiarių teorijų autoriai, Esther Wojcicki knygoje „Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi“ nepritaria tėvų „sraigtasparnių“ ideologijai. Pamirškite tai – bendraukite su jais, kaip su lygiais. Leiskite jiems patirti pasaulį ir būti atsakingiems už savo veiksmus. Esther dukros įrodė – šis triukas (angl. TRICK) puikiai veikia!

Esther Wojcicki – amerikiečių žurnalistė, rašytoja, ugdymo ekspertė. Niujorke gimusi Esther studijavo Kalifornijoje, čia baigė anglų kalbą ir politikos mokslus. Vėliau savo žinias gilino studijuodama žurnalistiką. Nuo 1984 m. ji dirba Palo Alto mokykloje, kur dėsto anglų kalbą ir žurnalistiką. Jos vyras Stanley – Stanfordo universiteto fizikos profesorius. Mokytojaudama Esther tūkstančiams vaikų padėjo rasti savo gyvenimo kelią, apie ją su susižavėjimu atsiliepė net Steve’as Jobsas.

„Būdama jauna mama domėjausi visais auklėjimo patarimais, kuriuos tik radau, bet galiausiai nusprendžiau pasitikėti tik savimi. <...> Turėjau savo įsivaizdavimą, ko reikia vaikams, ir, nepaisant to, ką galvojo kiti, tvirtai jo laikiausi. <...> Su savo dukromis nuo pat pirmos dienos kalbėjau kaip su suaugusiais žmonėmis – kitos mamos keičia intonaciją, naudoja paprastą žodyną. Aš ne. Aš pasitikėjau savo dukromis, o jos – manimi. <...> Tada dar nežinojau, kad tyrimai patvirtins mano praktiškai išbandytas vaikų auklėjimo taisykles“, – sako Esther Wojcicki.

„Paprasti ir žemiški metodai, kurie padės vaikams tapti atsakingais, nepriklausomais, paslaugiais; individais, kurių gebėjimai leis būti sėkmingais, kad ir ko jie imtųsi.“
Kirkus Reviews

Iš anglų kalbos vertė Indrė KaulavičiūtėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Esther Wojcicki pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Esther Wojcicki tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip užauginti žmones, kuriems sekasi" perkama kartu