0

Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja

  • Nuolaida knygai -23%
Internetu: 11,29 €
Knygyne: 14,59 €*
Sutaupote: 3.30 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja

  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094731136

2020-07-31 11.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

„Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja“ – paaugliams skirta knyga apie tris negražiausiomis išrinktas mokyklos merginas ir jų smagią nuotykių kupiną kelionę į Paryžių.

Mirėja, Astrida ir Hakima išrenkamos gražiausiomis "kiaulaičių" konkurse – Mirėja, jau du kartus „nugalėjusi“ šiame konkurse, nustemba tik dėl to, kad šiemet ji yra trečia. Tačiau trise lengviau – konkurso nugalėtojos susivienija ir nusprendžia leistis į kelionę dviračiais į Paryžių. Nejau dabar visą laiką verkšlensi dėl kažkokio „kiaulaitės“ titulo – juk gyvenimas tęsiasi!

Kelyje merginos supras, kad išvaizda – tik labai maža žmogaus savasties dalis, o pasaulyje pilna įdomių, smagių ir svarbeių dalykų. Keliaudamos Mirėja, Astrida ir Hakima pačios mokysis pakantumo, sutik begalę įdomių žmonių, patirs smagių nuotykių, o iš kelionės grįš pasitikėdamos savimi, ir galvodamos ne apie baimes ar kompleksus, bet apie ateities planus.

Mirėja - tipiškas paauglės įsikūnijimas, nuo pokalbių su mama iki užsispyrimo nuvykti į Paryžių. Knygos dialogai tikroviški ir puikiai atspindi paauglių kalbėseną. „Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja“ – tai knyga viso pasaulio paaugliams, nes knygoje jie vaizduojami kaip išmintingi, drąsūs ir turintys puikų humoro jausmą. Be to, už kvailų juokelių, juokingų nesusipratimų ir beprasmiškų nuotykių slypi pamokanti istorija apie tai, kaip įveikti patyčias, įgyti pasitikėjimo ir pasiekti savo – net kai visas pasaulis tavimi netiki.

„Linksmame ir šauniame romane šmaikščios, filosofiškos ir kiek keistos paauglės akimis žvelgiama į paauglystės bėdas ir džiaugsmus. Beauvais nesiekia įtikti skaitytojams ir kelia šiuolaikinei visuomenei išties svarbius klausimus – patyčios internete, rasizmas, savęs suvokimas. Mirėja tikra paauglė, ji demonstruoja ir nesugriaunamą pasitikėjimą savimi, ir kartais tarsteli kažką netaktiško. Tai padeda sukurti tikrą istoriją apie jauno žmogaus savęs paieškas. Patinka juoktis iš nejaukių situacijų? Ši knyga jums!“
Youth Services Book Review

„Išskirtinis, aštrus, bekompromisis ir išmintingas pasakojimas – tai literatūrinė kelionė, pašiepianti visuomenę, kurioje savarbiausias žmogaus vertinimo kriterijus yra žmogaus išvaizda.“
The Guardian

"Ak, kad man ir mano kiemo gaujai kas būtų prieš 20 metų pasakęs… Nuotykis, vėjavaikystė, solidarumas ir ryžtas sukurs mus gražiausiais žmonėmis. Svarbiausia juk XXL dydžio širdis. O visų nosys, ausys ir lūpos vienodai, bet skirtingai ir taip gražios!"
Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep

"Jeigu būčiau perskaičiusi šią knygą mokykloje arba po mokyklos, būtų buvę daug lengviau gyventi savo „kiaulaitės“ kūne ir bendrauti su tais, kurie nuolat iš jo tyčiojosi, taip pat – ir su pačia savimi. Labai rekomenduoju!!!"
Giedrė Valavičiūtė, iniciatyvos „Dydis nesvarbu“ įkūrėja

2015 m. pateko į IBBY Garbės sąrašą - nacionaliniai IBBY skyriai įvertina reikšmingiausias vaikų ir paauglių knygas, parašytas per pastaruosiuos trejus metus.
2015 m. literatūrinio žurnalo „Lire“ apdovanojimas už geriausią metų knygą jaunimui.
2015 m. knygynų asociacijos apdovanojimas „Prix Libr'à Nous“ paauglių literatūros kategorijoje.
2016 m. jaunimo literatūros knygynų asociacijos „Prix Sorcières“ apdovanojimas.
„Prix Millepages“ – jaunimo ir vaikų literatūros leidyklos „Millepages“ apdovanojimas.
„Prix NRP“ – žurnalo pedagogams „Nouvelle Revue Pédagogique“.
2019 m. knyga „Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja“ nominuota tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) už reikšmingiausią ir meniškiausią metų vertimą paaugliams.

Iš prancūzų kalbos vertė Erika Sabaliauskaitė


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu