0

Moteris daro remontą

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Moteris daro remontą

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094032813

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Moteris daro remontą" - tai knyga, kuri apdės sutaupyti laiko, pinigų ir svarbiausia, nervų!


Varva čiaupas, stringa durų spyna, kampuose užsiraitę tapetai, ant grindų stovi paveikslas, kurio niekas neprisiruošia pakabinti – pažįstama kone kiekvienai moteriai. Tradiciškai vyriškų darbų šeimos galva dažnai nespėja atlikti per rimtus darbus, jis dažnai vyksta į komandiruotes... arba namuose gyvena vien moterys.

„Jeigu mokėčiau, pati pasitaisyčiau,“ – pagalvoja ne viena, neprisišaukianti kaimyno ar pašiurpusi nuo samdomo „auksarankio“ išrašytos sąskaitos. Jums pasisekė – laikote knygą, kuri padės sutaupyti laiko, pinigų ir, svarbiausia, nervų. Jūs išmoksite susiremontuoti butą, prireikus pasikeisti maišytuvą, įstiklinti langą, pakabinti karnizą ir daugelio kitų buityje neišvengiamų darbų, kurie atrodo labai sudėtingi tik todėl, kad niekada nebandėte.

ĮVADAS,


ARBA APŽIŪRIME BUTĄ IR IŠSIGĄSTAME

 

Žodis „emancipacija", dabar žinomas visiems, pradėtas plačiai vartoti ne taip seniai - tik prieš kelis šimtus metų. Ir iš tiesų, argi XIX a. kam nors jūsų, mielosios skaitytojos, būtų šovę j galvą remontuoti santechniką arba taisyti elektros instaliacijas pačioms? Vargu. Be abejo, moterims ir tada rūpėjo netik vaikų auklėjimas, maisto gamyba ir namų ruoša. Baltutės ukrainiečių trobelės - tai moterų rankų darbas: kol kazokai kabino košę Zaporožėje, jų motinos ir seserys, ruošdamosi pasitikti sūnus ir brolius, skiedė kalkes ir tepė jomis sienas. Tačiau šulinių jos nekasė ir stogų nedengė. Tam visuomet buvo galima pasikviesti senyvo amžiaus kaimyną.

Laikai pasikeitė. Baltutės trobelės liko praeityje, tačiau bet kokj būstą tenka anksčiau arba vėliau tvarkyti, atnaujinti, remontuoti.

Ar būna taip, kad nenorite eiti namo ? Ir ne todėl, kad niekas jūsų nelaukia — turite šeimą, pakanka ir draugų, ir draugių, o kraštutiniu atveju katinas Filia su kanarėle Galia gali užpildyti vienatvę. Ne, ne dėl to... Jus viskas erzina: sienų spalvos, nukritusios plytelės virtuvėje, atsilupę tapetai, seniai sugadinta orlaidė, vakar subyrėjusi kėdė. Jūs pykstate ant vonios čiaupo, kuris prateka arba šnypščia, ant šakutės lizdo, į kurį nieko negalite įjungti nesibaimindama trumpojo jungimo, ant karnizo, pasirengusio bet kurią akimirką užkristi jums ant galvos.

Trumpai tariant, viskas griūva. Ką tai reiškia? Tik viena: atėjo metas atlikti remontą arba bent jau sutvarkyti tai, ką galima.

 

Gerai, jei vyras turi laiko, jėgų, o svarbiausia, noro. Bet nutinka visko: jūsų nuostabusis gali būti tolimųjų reisų kapitonas, vairuotojas, gręžinių meistras, lėktuvų pilotas ir pan. Be to, jis paprasčiausiai gali būti per daug užsiėmęs darbe ir ateinančius šešis mėnesius atostogų tikrai negaus, o jūs vis tiek esate namie ir jau neturite jėgų žiūrėti į netvarkingą butą.

Jūsų draugai, žinoma, mielai padėtų, bet... Vienas skubiai turi aplankyti trečios eilės tetą, antrasis išvyksta į komandiruotę j Antarktidą, o trečiasis jau penktus metus pakilęs į nirvaną, nors vakar matėte jį restorane.

Be abejo, galite pasamdyti statybininkų komandą. Deja, ir jurgeliai meistreliai iš privačių įmonių, ir imigrantai iš buvusiųjų broliškų šalių, ir šaltkalviai-dažyto-jai iš butų ūkio valdybos dirba pernelyg ilgai ir atsainiai, o lupa begėdiškai.

Tad ir teks viską įvertinti jūsų visiškai nepasiruošusiai remonto darbams esybei.

Iš pradžių - minusai. Taigi, esate mažesnio nei vidutinis ūgio. Išsilavinimas - filologija. Kas yra raktas, žinote - tai daiktas, kišamas į duris.

Dabar išvardysime pliusus. Velionis senelis paliko jums kaip palikimą visą rinkinį įvairių įrankių - pradedant atsuktuvu ir baigiant perforatoriumi - ir visa tai yra antresolėse. Senelė (nors ir blankiai) pamena, kaip tie įrankiai vadinasi ir net kaip naudotis kai kuriais jų. Ir svarbiausia - radote knygyne šią knygą! Čia jūs perskaitysite ne tik apie tai, kaip remontuoti būstą, neįtraukiant į darbą vyrų, bet ir apie tai, kaip reikalui esant pačiai išsivalyti tualeto bakelį, įstiklinti langą arba pakabinti karnizą. Iš tiesų, kam kviesti kaimyną, jei galima greitai ir kokybiškai viską padaryti pačiai?

 

Taigi pirmyn - viskas jūsų rankose!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu