0

Raudonasis mėnulis

  • Nuolaida knygai -36%
4.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 9,69 €*
Sutaupote: 3.40 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-11-03 jolita

prašom informuoti kada bus pardavime. Ačiū

Informacija

Raudonasis mėnulis

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786098050851

2020-10-31 6.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Raudonasis mėnulis" aprašymas

"Raudonasis mėnulis" - kaip suprasti ir panaudoti kūrybines, seksualines ir dvasines menstruacijų ciklo dovanas.


Mūsų pramotėms menstruacijų ciklas buvo nuostabių kūrybinių, dvasinių, seksualinių, emocinių, protinių ir fizinių energijų šaltinis. Tai buvo dovana, suteikianti moterims galių kiekvieną mėnesį atsinaujinti, išreikšti save supančiame pasaulyje ir jį kurti, užmegzti tvirtą ryšį su žeme ir savo šeima, atskleisti gilią išmintį ir įkvėpimą. Ši senovės išmintis vis dar mums prieinama ir atsiskleidžia mitologijoje bei pasakose.


Miranda Gray supažindina šiuolaikines moteris su jų unikalia ciklų nulemta prigimtimi, moko pažinti savo ciklą, gyventi pagal jį ir išreikšti sužadinamas kūrybines energijas. Ji tyrinėja moterų išmintį, atsiskleidžiančią Vakarų mitologijoje ir tradiciniuose pasakojimuose, taip pat siūlo pratimus bei metodus (tarp jų ir Mėnulio laikrodį), padedančius įsigilinti į savo prigimtį ir pajusti, ką reiškia gyventi pagal ciklą.


Ši knyga "Raudonasis mėnulis" jums padės:

- paipažinti savo cikliškumą ir pažinti visas skirtingas bei galingas savo menstruacijų ciklo energijas;

- mėgautis šiomis energijomis ir naudoti jas savo kūrybiniame, seksualiniame ir dvasiniame gyvenime;

- leistis į asmeninę pažinimo kelionę ir atrasti mitus apie ciklų nulemtą moters prigimtį;

- kurti perėjimo ritualus, kurie padeda išgyventi persikeitimą ir susitaikyti su pokyčiais emociškai."Raudonasis mėnulis" pakeis jūsų požiūrį į save, savo menstruacijų ciklą ir gyvenimą!Iš anglų k. vertė Živilė Sadauskaitė

2019-10-29

Labai daug pilstymo "iš tuščio į kiaurą". Iš pradžių įdomu, bet kuo toliau, tuo daugiau pasikartojančios informacijos. Knygą būtų galima sutrumpinti ir būtų viskas daug aiškiau. Bet rekomenduoju šią knygą nupirkti mergaitėms, kurioms pirmą kartą prasidėjo ciklas. Knyga supažindina su moters ciklu iš psichologinės pusės, moko save priimti kaip moterį, nusiraminti ir džiaugis, kad turi dovaną būti moterimi.

2018-11-03

prašom informuoti kada bus pardavime. Ačiū

Parašykite atsiliepimą apie "Raudonasis mėnulis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Miranda Gray parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Raudonasis mėnulis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Raudonasis mėnulis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Raudonasis mėnulis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Raudonasis mėnulis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Miranda Gray tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Raudonasis mėnulis" perkama kartu