Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Valstybė ir atmintis. Atminties kultūros ir jų reguliavimo būdai Lietuvoje, Vidurio ir Rytų Europoje

Kaina: 15,59 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 15.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Valstybė ir atmintis. Atminties kultūros ir jų reguliavimo būdai Lietuvoje, Vidurio ir Rytų Europoje" aprašymas

Paskutiniais dešimtmečiais atminties kultūros ir istorijos politikos tyrimai pasaulyje traukė ne vieno tyrėjo dėmesį, o domėjimasis šia sritimi seniai peržengė akademinio pasaulio ribas. Labiausiai istorijos politika parūpo įvairių šalių politikams, kurie ėmėsi kurti specialius istorijos atminties institutus ir iškėlė tikslą vykdyti valstybės istorijos politiką.

Šiandien reikia pripažinti: nepaisant didelio susidomėjimo minėtąja problematika, ligi šiol nebuvo atlikta lyginamųjų skirtingų šalių atminties kultūros ir istorijos politikos tyrimų. Siekiant bent iš dalies užpildyti tokią spragą ir radosi šioji knyga.

Knygoje „Valstybė ir atmintis. Atminties kultūros ir jų reguliavimo būdai Lietuvoje, Vidurio ir Rytų Europoje“ pateikiama šešių Rytų ir Vidurio Europos šalių – Baltarusijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Ukrainos ir Vokietijos – šiuolaikinės atminties kultūrų ir istorijos politikos analizė, gvildenamos priežastys, kodėl ir kada formuojasi naujos tradicijos, kaip pasitelkiami istoriniai įvykiai tampa kultūrine atmintimi ar apskritai sudėtine atminties kultūros dalimi ir nacionaliniais mitais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Valstybė ir atmintis. Atminties kultūros ir jų reguliavimo būdai Lietuvoje, Vidurio ir Rytų Europoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Alvydas Nikžentaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Valstybė ir atmintis. Atminties kultūros ir jų reguliavimo būdai Lietuvoje, Vidurio ir Rytų Europoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Valstybė ir atmintis. Atminties kultūros ir jų reguliavimo būdai Lietuvoje, Vidurio ir Rytų Europoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Valstybė ir atmintis. Atminties kultūros ir jų reguliavimo būdai Lietuvoje, Vidurio ir Rytų Europoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Valstybė ir atmintis. Atminties kultūros ir jų reguliavimo būdai Lietuvoje, Vidurio ir Rytų Europoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alvydas Nikžentaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Valstybė ir atmintis. Atminties kultūros ir jų reguliavimo būdai Lietuvoje, Vidurio ir Rytų Europoje" perkama kartu