-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Įsivaizduokite, kad kovojate su mūsų pasaulį užkariavusiais angelais, gyvenate virtualiame žaidime, dalyvaujate fėjų mūšiuose, bendraujate su gyvūnais ar keliaujate į pasaulio pakraštį vaduoti vaikų, išnaudojamų maginiuose eksperimentuose. Visa tai įmanoma! Tereikia atsiversti bet kurią kategorijos „Fantastika, fantasy“ knygą ir būsite įtraukti į nepaprastus nuotykius. Tokios pramogos kaina nedidelė, o jaudulys ir malonumas – ilgam!

  1. 2
  2. 3
  3. 4

Paveldėjimas | Christopher Paolini
16,39 €
Turime sandėlyje
Ugnies kardas | Christopher Paolini
15,49 €
Turime sandėlyje
Vyriausiasis | Christopher Paolini
15,19 €
Turime sandėlyje
Eragonas | Christopher Paolini
14,29 €
Turime sandėlyje
Prakeiktas švyturys | Nicki Thornton
10,99 €
Turime sandėlyje
Paskutinis žodis | Patricia Forde
10,39 €
Turime sandėlyje
Ugnis ir kraujas | George R. R. Martin
  • Nemokamas knygos pristatymas
28,99 €
Turime sandėlyje
Pavojinga draugystė | Katja Brandis
10,79 €
Turime sandėlyje
  1. 2
  2. 3
  3. 4

Šios kategorijos knygos parinktos paaugliams ir jaunimui, tačiau dalis jų patiks ir vyresnio amžiaus vaikams, o kitos net ir suaugusiems, juk visiems vyrams bei moterims kartais reikia pabėgti nuo realybės. Skilties „Fantastinės knygos paaugliams“ istorijos pasižymi ne tik unikaliais pasauliais, bet ir tuo, kad siužetai įdomūs, tekstai nesudėtingi, įtraukiantys ir lengvai išlaikantys dėmesį.

Jei viename sakinyje yra žodžiai „magija“, „top“ ir „skaitomiausia“, tai neabejotinai iškyla ir rašytojos J. K. Rowling vardas. Turbūt neįmanoma kalbėti apie maginę fantastiką paaugliams ir jaunimui bei nepaminėti Hario Poterio, kuris jau dvidešimt metų džiugina mažus ir didelius skaitytojus. Leidykla „Alma Littera“ dvidešimto jaunojo burtininko gimtadienio proga pakartojo knygų leidimą, o mes kviečiame pasinaudoti akcija ir rinkinį pirkti online pigiau.

Į didžiųjų išpardavimų skiltį patenka fantastinė Andrejaus Belianino knyga „Caro Žirnio slaptoji tarnyba“. Gera kaina suviliojo daug skaitytojų, o istorija verta dėmesio – jaunesnysis milicijos leitenantas iš šiandieninės Maskvos nusikelia į pasakų pasaulį. Bus linksma!

Rekomenduojame autorės Leigh Bardugo Grišų trilogiją. Neseniai pasirodė nauja knygos dalis, tad dabar internetu galite įsigyti visą seriją iš karto. Magija, galia, meilė – ši istorija tikrai patrauks ir paauglius bei jaunimą, ir suaugusiuosius.

Dar viena dėmesio verta, populiari serija yra „Žvalgo mokinys“, sudaryta iš dvylikos knygų. Autorius John Flanagan ciklą sukūrė sūnui, kurį norėjo paskatinti skaityti, o taip pat įrodyti, kad ne visi herojai yra fiziškai stiprūs galiūnai. Mūsų knygyne rasite ir kitą rašytojo seriją – „Brolija“.

Nuotykių per daug nebūna! Sutinkate? Jei taip – griebkite visame pasaulyje populiaraus autoriaus Philip Pullman knygas. Jo trilogija “Jo tamsiosios jėgos” lyginama su geriausiais žanro atstovais – „Žiedų valdovu“, „Hariu Poteriu“, Astridos Lindgren knygomis. 2007-ais buvo pastatytas „Warner Bros“ kino studijos filmas, kuriame vaidino Dakota Blue Richards, Nicole Kidman, Daniel Craig ir kiti.

Kas dar? Sunku net išvardinti, tačiau bent virtualiai pavartykite autorių Joey Graceffa, Marcus Blake, Justino Žilinsko, Julie Kagawa, Susan Ee, Lois Lowry ir kitų geriausių fantastų leidinius. Tikrai išsirinksite nepakartojamą istoriją!