0

Kęstutis Kasparavičius

Kęstutis Kasparavičius (1954 m. birželio 2 d. Vladislava, Trakų raj.) – Lietuvos grafikas, knygų iliustratorius, rašytojas.


Kęstutis Kasparavičius tapo puikiu dailininku, žinomu toli už Lietuvos ribų – ne tik Europoje, bet ir Amerikos žemyne bei Azijoje. Nors piešti Kęstutis pradėjo būdamas šešerių metų, tačiau tuomet padarė pertrauką iki septyniolikos. Mat Vilniuje M. K. Čiurlionio mokykloje jis mokėsi ne dailės, o muzikos chorinio dirigavimo skyriuje. „Tada vėl ėmiau smarkiai piešti, nes supratau, kad visai nenoriu būti choro dirigentu“, – sako dailininkas. Ir po mokyklos įstojo į Vilniaus dailės akademiją, kur studijavo dizainą.


Nuo 1984 metų K. Kasparavičius dirba kaip laisvas dailininkas ir iki šiol iliustravo apie 50 knygų vaikams. Kai kurios iš jų – Kęstučio ne tik iliustruotos, bet ir parašytos.  Tai – „Kvailos istorijos“, „Trumpos istorijos“, „Braškių diena“, „Dingęs paveikslas“, „Sodininkas Florencijus“, „Kiškis Morkus Didysis“.


Net 11 kartų jo iliustracijų parodos vyko Bolonijos vaikų knygų mugėje, kur 1993 metais jis buvo paskelbtas „Metų iliustratoriumi“.

Kęstutis Kasparavičius knygos


Meškelionė | Kęstutis Kasparavičius

Šiuo metu neparduodama

Tinginių šalis | Kęstutis Kasparavičius

Šiuo metu neparduodama

Gyvi daiktai | Kęstutis Kasparavičius

Šiuo metu neparduodama

Sapnų katytė | Kęstutis Kasparavičius

Šiuo metu neparduodama