0

„Alma Littera“ yra viena pirmųjų nepriklausomos Lietuvos leidyklų, įsikūrusi 1990-tais metais. Ji savo veiklą pradėjo nuo mokykloms skirtų knygų leidybos, beje, kaip ir daugelis kitų to meto leidyklų.

Alma littera knygos

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Spalvink su Kake Make. Monstrai |
0,59 €
Turime sandėlyje
Spalvink su Kake Make. Čiūčia |
0,59 €
Turime sandėlyje
Karo žirgas | Michael Morpurgo
7,99 €
Turime sandėlyje
Džentelmeno pasiūlymas | Julia Quinn
  • Nauja knyga
14,59 €
Turime sandėlyje
Ana Frank dienoraštis | Ana Frank
8,39 €
Turime sandėlyje
Tarp pilkų debesų | Ruta Sepetys
5,99 €
Turime sandėlyje
Netvarkos nykštuko užrašai |
0,99 €
Turime sandėlyje
Sau pačiam | Markas Aurelijus
5,89 €
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kiek vėliau leidėjai į savo asortimentą įtraukė ir grožinę literatūrą. Šiuo metu „Alma Littera“ siūlo didžiausią Lietuvos ir užsienio autorių grožinės literatūros asortimentą, o „Alma Littera“ įmonių grupė per metus išleidžia apie 20% visų Lietuvos knygų. Tai didžiausia leidykla Baltijos šalyse, kurioje dirba keli šimtai žmonių.


 „Alma Littera“ turi ambicingą viziją –  „Lietuva – daugiausiai skaitanti šalis Europoje“. Leidyklos atstovai siekia leisti kuo įvairesnes, visų skonių skaitytojus džiuginančias knygas.


Leidyklos knygos aprėpia beveik visas įmanomas temas ir amžiaus grupes. Leidinių asortimente galime rasti skaitinių vaikams, jaunimui bei suaugusiems. Knygos vien grožine literatūra neapsiriboja. Leidėjai siūlo mokslo populiarinimo, saviugdos, psichologijos, pažintinius leidinius. „Alma Littera“ leidžia garsius ir pasaulyje pripažintus autorius.


Būtent šiai leidyklai galime būti dėkingi už tai, kad Lietuvos skaitytojus pasiekia garsiausi leidiniai.


Tikrai nereikia pristatinėti autorės J.K. Rowling ir kultinio jos personažo Hario Poterio. Leidykla išleido visas knygas apie jaunąjį burtininką bei jo draugus.


Rašytojos E. L. James romanas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ jau tapo erotikos klasika. Šią knygą ir jos tęsinius taip pat išleido „Alma Littera“.


Leidykla lentynas nuolat papildo pasaulyje itin populiarių detektyvų bei trilerių autorių Mary Higgins Clark bei Sandra Brown knygomis. Diane Chamberlain, Santa Montefiore, Jodi Picoult, Elena Ferrante, Isabel Allende, Gabriel García Márquez taip pat turi ištikimą gerbėjų ratą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.


Neapleisti ir fantastikos gerbėjai – jiems siūloma visa Andrzej Sapkowski „Raganiaus“ serija. Garsusis šiurpių romanų rašytojas Stephen King išpildo siaubo ištroškusių skaitytojų poreikius.


Tarp „Alma Littera“ leidžiamų vardų puikuojasi Dalai Lama, Michelle Obama bei John Gray su puikiai žinoma knyga „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros…“. Leidžiami ir kultiniai jaunimo autoriai Melvin Burgess bei Jerome David Salinger.


Pasižvalgę po Lietuvos autorių knygas taip pat išvysime ne vieną garsų vardą. „Alma Littera“ išleido visas Algimanto Čekuolio knygas. Taip pat bendradarbiauja su Andriumi Tapinu, Nijole Narmontaite, Laura Sintija Černiauskaite, Ruta Sepetys, Renata Šerelyte, Sigitu Parulskiu, Dovydu Pancerovu, Selemonu Paltanavičiumi, Jaroslavu Melniku, Austėja Landsbergiene bei kitais.


 „Alma Littera“ valdo prekinį ženklą „Kakė Makė“. Jis apima ne tik Linos Žutautės knygas vaikams, bet ir daugybę kitų prekių bei paslaugų. Šiuo metu yra išleista daugiau nei trisdešimt knygų apie Kakę Makę, o šiam personažui išpopuliarėjus pasipylė ir kiti produktai, pavyzdžiui, lipdukai, puodeliai, drabužiai, spektakliai, vakarėliai, kompiuterinis žaidimas. Šis prekinis ženklas pasiekė ir tokias šalis kaip Danija, Latvija, Rusija, Pietų Korėja, Izraelis, Lenkija, Graikija, Estija.


Leidykla „Alma Littera“ skatina jaunuosius rašytojus ir kiekvienais metais organizuoja „Paauglių ir jaunimo literatūros konkursą“ bei išleidžia laimėtojo knygą. Organizacija kasmet prisideda prie įvairių socialinių ir labdaros projektų.

Klausimai apie leidyklos prekes

Kokios prekės yra naujausios leidyklos - Alma littera?