⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kategorija „Knygos apie meditaciją“ siūlo daug specifinių ir unikalių leidinių, skirtų suaugusiems skaitytojams, besidomintiems maldų poveikiu, hipnozės galia, karma, tantrinėmis praktikomis, sąmoningumu ir panašiomis temomis. Geriausių pasaulio išminčių bei mokytojų knygas kviečiame pirkti online ir priimti jų kvietimą į nepaprastą dvasinę kelionę. 

Rasta: 31
  1. 1
  2. 2

Kodėl medituojame | Coknji Rinpočė, Daniel Goleman
  • Nauja knyga
13,69 €
Knygą turėsime: 2023-06-14
Meditacija užimtiems žmonėms | Osho
8,49 €
Turime sandėlyje
Nuo medicinos į meditaciją | Osho
9,99 €
Turime sandėlyje
Meditacijos kelias | Osho
9,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 31
  1. 1
  2. 2

Tarp meditacijos knygų dominuoja susitelkimą ir vidinę ramybę propaguojantys leidiniai. Vienas TOP skaitomiausių autorių – psichiatras, psichoterapeutas Christophe André. Jo knygos tiesia kelią į laimę, moko medituoti ir atrasti šiame veiksme prasmę bei aiškina apie vidinių vertybių svarbą. Jis moko užmegzti ryšius, tapti laimingais ir kviečia medituoti bent tris minutes per dieną. Juk tiesa, kad skirti sau tas kelias akimirkas galite, o noras gilinti žinias ateis savaime.

Kitas itin populiarus rašytojas – Osho. Jis buvo Indijos dvasinis mokytojas, įkūręs Ošo meditacinį judėjimą. Ši įdomi asmenybė pasaulyje vertinama gana prieštaringai, ypač po to, kai jo komunos nariai JAV įvykdė biologinius teroro aktus. Tačiau mokymai, dėstomi autoriaus knygose, yra verti dėmesio, nes jis kalba apie meditaciją užimtiems žmonėms, sąmoningumą, vidinį džiaugsmą bei meilę gyvenimui. Rekomenduojame atkreipti dėmesį – Ošo knygų daug ir jos labai įvairios.

Populiarių leidinių sąraše yra knyga „Meditacija kasdieniame gyvenime“, kurią parengė mokslų daktaras ir meditacijos mokytojas Jon Kabat-Zinn. Savo leidinyje jis siūlo priemones, kurios padės ugdyti dėmesingumą kasdienybėje ir pažinti akimirkos grožį, kurį paprastai užgožia mintys apie praeityje prarastus arba ateityje dar laukiančius dalykus. O juk būtent ši akimirka gyvenime yra pati svarbiausia!

Tarp medicatijos knygų autorių sutiksite rusų psichoterapeutą, psichologą, homeopatą Valerij Sinelnikov, Šri Lankos Theravada budistų vienuolį Bhante Henepola Gunaratana, dvasinį mokytoją Prem Buda, Bahajų tikėjimo įkūrėją Bahaullah, dvasinę gydytoją Trudi Thali, kino režisierių David Lynch ir kitus žmones, kurie pasiryžę dalintis patirtimi ir padėti.

Knygos apie meditaciją iš tiesų įvairios. Skaitytojams reikia nuspręsti, kurios jiems artimiausios, nes vienose daugiau supažindinama su teorija, kitose dėstomos filosofinės mintys, trečios siūlo konkrečias metodikas, kurios padeda atsipalaiduoti bei panirti į save. Pagrindai ar gilesnės žinios? Internetu įsigysite visko! Knygos tinka ir vyrams, ir moterims – visiems, kurie ieško ramybės ir harmonijos su savimi bei aplinka.

Knygų kainos įvairios, tačiau interneto knygyne Patogupirkti.lt nuolat vyksta akcijos bei išpardavimai, tad tiek sau, tiek gerų knygų vaikams ar jaunimui įsigysite gerokai pigiau. Netaupykite dvasiniam tobulėjimui ir ramybė bei sėkmė netruks ateiti į jūsų gyvenimus, o mes pažadame jos netrikdyti ir užsakytas knygas pristatyti operatyviai bei sklandžiai.