0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tai dar viena veteranė leidyklų pasaulyje.

Baltos lankos knygos

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mes dedame tašką | Colleen Hoover
Nuolaida knygai -29%
10,99 € 15,29 € *
Mažas gyvenimas | Hanya Yahagihara
Nuolaida knygai -25%
14,99 € 19,89 € *
Pirmieji 100 žodžių |
Nuolaida knygai -29%
3,99 € 5,59 € *
Įpročio galia | Charles Duhigg
10,49 € 12,79 € *
Pirmieji žodžiai iš ūkio |
Nuolaida knygai -56%
2,99 € 6,69 € *
Muzika prieš miegą | Sam Taplin
  • Nauja knyga
Nuolaida knygai -21%
14,39 € 17,99 € *
Tu ir esi kolibris | Sandro Veronesi
  • Nauja knyga
Nuolaida knygai -21%
13,89 € 17,49 € *
Išmok 1000 pirmųjų žodžių |
Nuolaida knygai -24%
10,49 € 13,79 € *
Sausra | Jane Harper
Nuolaida knygai -55%
6,59 € 14,49 € *
Sėjikas | Katrine Engberg
Nuolaida knygai -59%
6,99 € 16,99 € *
Baimės karalystė | Gin Phillips
Nuolaida knygai -76%
3,39 € 13,79 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pavadinimas iš tiesų simboliškas ir siejasi su lietuviška mįsle „Baltos lankos – juodos avys, kas išmano – tas jas gano?“ „Baltos lankos“ įsikūrė 1992-ais metais. Įkūrėjas Saulius Žukas - įvairių straipsnių bei knygų autorius, literatūros teorijos ir semiotikos dėstytojas Vilniaus universitete, literatūrologas ir literatūros kritikas. Jo įkurtos „Baltos Lankos“ iš pradžių buvo to paties pavadinimo žurnalo redakcija. Šiame leidinyje buvo skelbiami solidūs filosofiniai, semiotiniai, įvairūs kultūriniai straipsniai. Žurnalas pamažu išaugo į nemenką patirtį turinčią knygų leidyklą, kuri dosniai su skaitytojais dalijasi lietuvių ir užsienio autorių grožine literatūra, leidžia akademines knygas, vadovėlius vidurinėms mokykloms, iliustruotas knygas vaikams ir kt.


2002-ais metais leidykla buvo atidariusi ir savo vardo knygynus. Tuo metu prekybos centruose „Akropolis“ įsikūrusios knygų pardavimo vietos buvo unikalios, nes kvietė skaitytojus prisėsti, susitikti su autoriais, išgerti kavos ir pavartyti leidinius.


Leidyklos darbuotojai itin daug dėmesio skiria aukštai literatūrinei bei meninei savo leidinių vertei. Ambicingas tikslas – patenkinti reiklių skaitytojų poreikius. Kiekviena leidžiama knyga yra apgalvota – jos turi praturtinti tą, kuris ją skaitys. Ir nesvarbu ar leidinys tiesiog dovanos malonų laisvalaikį, ar suteiks naujų žinių, ar minčių apmąstymams. Kiekviena „Baltų lankų“ išleista knyga – dovana, kurią su virpuliu atsiverčiame ir neriame į juodų avių karalystę.


Leidykla „Baltos Lankos“ Lietuvos skaitytojams padovanojo keletą itin garsių literatūrinių žvaigždžių knygų. Jie išleido beveik visus garsiausio japonų rašytojo Haruki Murakami kūrinius. Taip pat „Baltos Lankos“ leidžia visame pasaulyje mėgiamo, o Norvegijoje tiesiog dievinamo, rašytojo Jo Nesbø detektyvus. Beveik visi nauji detektyvų rašytojai bei jų kuriami personažai yra lyginami su Jo Nesbø veikėju Hariu Hūle.


Leidyklos asortimente ir Nobelio premijos laureato Kazuo Ishiguro knygos. Taip pat čia rasime ir „Tarnaitės pasakojimu“ išgarsėjusią Margaret Atwood. „Baltos lankos“ leidžia savo  tėvynainiui Jo Nesbø populiarumu nusileidžiančio Karl Ove Knausgård autobiografinę knygų seriją „Mano kova“.


Klasikos gurmanų gomurį leidėjai malonina Romain Gary, Albert Camus, Franz Kafka, Hermann Hesse, Ernest Hemingway knygomis. 


Lietuviškoji leidyklos žvaigždė – rašytoja Kristina Sabaliauskaitė. „Baltos lankos“ išleido visas keturias „Silva Rerum“ dalis, taip pat pradėjo leisti naują romanų ciklą Petro Imperatorė. Kristina Sabaliauskaitė – literatūrinė sensacija. Šios autorės knygos yra pačios laukiamiausios, o pirmieji tiražai išgraibstomi dar nepasiekę prekybos vietų. 


Beje, Kristina Sabaliauskaitė kartu su leidykla „Baltos lankos“ jau keletą metų organizuoja trumpojo rašinio konkursą mokiniams. Kasmet jaunuoliai kviečiami rašyti tekstus aktualiomis temomis, pvz., 2019-tų metų tema buvo „Online galima tapti bet kuo?“ 


Be grožinės literatūros „Baltos lankos“ užsiima ir mokomųjų priemonių, vadovėlių leidyba. Tačiau, nesvarbu, kokiai kategorijai priklauso knyga, jas vienija profesionalumas ir kokybė.